Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Én nem szedek semmit (én...

Én nem szedek semmit (én vagyok a nő) a párom viszont Rivotrilt szed napi szinten. Vállalhatunk így babát? A picinek nem lenne baja az apa gyógyszerszedése miatt?

Figyelt kérdés
2022. nov. 19. 07:40
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
A gyógyszer miatt nem, csak amiatt, ami miatt szedi a nyugtatót...
2022. nov. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

Ez egy nyugtató. Ha nyugtatóra van szüksége, akkor biztos hogy megfelelő apajelölt? Legkisebb probléma hogy befolyásolja-e a teherbeesést.... de ha pszichés baja van az befolyásolja a gyerek életét.


Lehet előbb megkellene oldani a problémát, ami miatt szedi, mert a gyerekvállalás mentálisan megviseli az embert.

2022. nov. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Egy elég erős nyugtató. Régóta szedi, folyamatosan szednie kell? Vagy csak átmeneti trauma miatt kell? Nem mindegy. Ha hosszú távon kell szednie súlyos probléma miatt, akkor érdemes elgondolkodni, hogy valóban vele akarsz-e gyermeket vállalni. A teherbeesést nem befolyásolja, de nem tudni, milyen hatással lesz rá az új élethelyzet. Ha csak időszerű a gyógyszer szedése, érdemes kivárni, míg helyre jönnek a problémák.
2022. nov. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljes mértékben egyetértek az eddigi válaszokkal. Lehet hogy a baba egészségére nem lenne hatással de hogy apa mióta,miért és meddig szedi,az fontosabb kérdés! Ő is akarja e ezt a babát,ez sem mellékes!
2022. nov. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a többiekkel. Ha napi szinten van szüksége nyugtatóra, nem biztos hogy ő a legmegfelelőbb apa jelölt.
2022. nov. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!