Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Duphastonban található...

A Duphastonban található hormon befolyásolja a HCG hormon jelenlétét a szervezetben ? Illetve a szedése alatt kaphatunk álnegatív eredményt a terhességi teszten ?

Figyelt kérdés
Valószínűleg nem vagyok terhes, csak felmerült bennem ez a kérdés.
2022. nov. 20. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
Te ugyanaz vagy, aki hosszú napok óta attól retteg, hogy terhes?
2022. nov. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
1 Nem hiszem hogy retteg mivel akkor nem szedné a Duphaston-t ami progeszteron.Kérdező nem függ össze a hcg hormon és a progesteron olyan szinten hogy befolyásolni tudja egy teszt eredményét.Nem tudom honnan vetted ezt.Nem vagy terhes ha időben teszteltél és negatív lett viszont ha idő előtt és úgy negatív az más tészta.
2022. nov. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
29%
A duphastont szabálytalan ciklus esetén is szedetik, meg még egy rakat okból kifolyólag..
2022. nov. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
És akkor minek tesztelget?Védekezne hogy ne kelljen azt kész.
2022. nov. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
38%
Csak megkérdeztem, hogy ő -e az !
2022. nov. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!