Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azt ajánlják a könyvek hogy...

Azt ajánlják a könyvek hogy 2naponta jó az együttlét baba szempontjából,de mégsem sikerül a tesó,mit csinàlhatunk rosszul?

Figyelt kérdés
1,5eve rajta vagyunk a teso projecten.es voltak olyan honapok amikor vissza szamoltam es elotte 1-2nappal voltunk egyutt es megsem sikerult,mit lehet még tenni ?azt mondjak a minden napi egyuttlet sem jo.de ezzel az 1-2nappal sem sikerul
2022. nov. 22. 08:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Ez sem biztos módszer. Minden rendben van veletek? Nálad is és nála is? Ciklusod normális?
2022. nov. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%

A kollégenőmnek a szülés után elzáródott a petevezetéke, nekik azért nem sikerült a tesó.

Menj el dokihoz

2022. nov. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Csinálsz ovutesztet? Tudod pontosan, mikor van? Én először azt nézném. Lehet, hogy csak rosszul lövitek be?
2022. nov. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%
Mert a tesóhoz nem neked kell szexelni, hanem a szüleidnek.
2022. nov. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%

Erre nincs biztos recept. Akkor legyetek együtt, amikor akartok, ne amikor elő van írva, mert ebből gondok lehetnek.

Másfél év után menjetek orvoshoz kivizsgálásra.

Egyébként az első gyerekem napi 2-3 szex mellett jött össze.

2022. nov. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%

1.5 év után minimum egy kivizsgálást megérne a dolog. Nem egy gyakorira feltett kérdést.


1000 oka lehet. Lehet szervi, lehet hormonális. Lehet nálad, lehet párodnál.


Mi ezt innen nem fogjuk neked megmondani.


Igen, 2 naponta ajánlják, de 2 egészséges embernek. Megbizonyosodtatok róla, hogy azok vagytok?

2022. nov. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem akkor volt a peteérésem. mint amikor meg voltam győződve.


Ideje kivizsgáltatni magatokat

2022. nov. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Már gyermekkel rendelkező párnál is fennáll az, ha 1 éve nem sikerül rendszeres együttlét mellett a baba, akkor vizsgálatokra kell menni.

Létező probléma a másodlagos meddőség.

2022. nov. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat ☺️ nem ovuteszteltem eddig,de elso korben 2-3honapig megprobalom aztan elmegyunk orvoshoz.
2022. nov. 23. 09:14
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig is kétnaponta voltatok együtt, biztosan mindig volt lesben spermium, amikor ovud volt, szóval ha eddig nem jött össze vmiért, nem az ovuteszttől fog sikerülni.
2022. nov. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!