Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy lehet már kettő hete...

Hogy lehet már kettő hete folyamatosan termékeny nyákom?

Figyelt kérdés
Naptár szerint néhány nap múlva meg kéne jönnie. Viszont középidőtől termékeny nyákom van, van hogy kisebb mennyiségben, van, hogy tényleg rengeteg. Esetleg egy-egy nap szünet, ha volt közötte. Petefészkeim szúrnak folyamatosan, melleim feszülnek, érzésre olyan, mintha a középidő kitolódott volna lassan kettő hetes időtartamra. Hőm olyan, mint ovuláció előtt, 36,4-5 körüli... Már vannak gyerekeim, most is régebb óta próbálkozunk, de ilyet még nem tapasztaltam. Arra gondolok, nem bír megrepedni a tüsző valamiért... Bár mondom, sosem volt ilyen problémám, anovulációs ciklust fogtam már ki, de akkor nem jött a termékeny nyák kettő hétig... Ha valaki tapasztalt hasonlót, vagy ért hozzá, szívesen fogadok véleményt. Orvoshoz eljutni nem olyan egyszerű, ahol élek, de az lesz a következő lépés, bár még ezt a vérzést mindenképp megvárom, ha nem sikerült a baba (amire a nem emelkedő hőm miatt kb nulla százalék az esély...)
2022. nov. 22. 17:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%

A nyák pl semmit nem jelent


Nekem hol ovu elött, hol után, hol meg egyaltalan nincs. Erre nem lehet alapozni.

2022. nov. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%
A hüvely öntisztít is csak szólok és az is hasonló mint a termékeny nyák.
2022. nov. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Értem mire gondoltok, de nemi élettől ez nem lehet, mert az most csak középidőben volt. Nem csak a nyákra alapozom, hanem a hőgörbére is, ami picit cikk-cakk ugyan, de 36.6-nál nem emelkedett feljebb, inkább 36.3-5 körüli. Nekem mindig van nyák középidőben, főleg szülések után, megbízhatóan jelentkezik. Tudom, hogy önamgában semmi, meg lehet ovu utá is észlelni még pár napig akár, no de folyamatosan mensiig... (legalábbis naptár szerint mondom, pontosak a ciklusaim ezért már csak pár nap van hátra, ah nincs kavar) szerintem ez nem okés, mert ilyenkor már nagyon nem szokványos.
2022. nov. 22. 17:55
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem érted, nem a nemi életre gondolunk.

Biztos, hogy nem termékeny nyákod van 2 hétig.

2022. nov. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Én a hőre sem adnék.

Ennyire izgat, akkor inkább ovu tesztelj.

2022. nov. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Na jó. Nem vagyok kispályás, van 3 gyerekem, sajnos volt vetélésem. Ismerem a testemet, tudom, milyen a termékeny nyák, tudom milyen egyéb nyákokat produkál a testem.

Az átlátszó, igencsak nyúlós, rugalmas nyák a termékeny nyák. Nekem ez van kettő hete, hiszitek vagy sem. Nem szórakozásból kérdezem, hanem abban a reményben, van másnak tapasztalata és ez alacsony hővel párosítva és napi szinten érezhető petefészek fájdalommal,jelentheti -e azt, hogy csak próbálkozik a szervezet, de valamiért nem tud megrepedni a tüsző? Semmi baj, ha nem tudtok érdemben hozzászólni, de hülyének ne nézzetek légyszíves, mert 35 évesen azért van tapasztalatom bőven. Kérlek benneteket, akkor írjatok, ha valóban tudtok válaszolni a kérdésemre.

2022. nov. 22. 18:06
 7/21 A kérdező kommentje:

[link]


Azoknak, akik szerint a nyák nem jelent semmit. Nem mondom, hogy mindenki egyformán működik, biztos vannak kivételek, de a nyák azért segít eligazodni a női ciklusban.

2022. nov. 22. 18:08
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire vérprofi vagy, akkor miért itt kérdezősködsz?

Szerinted robot vagy, hogy mindig ugyan úgy ugyan akkor reagáljon a tested?!

Lehet akár 100 gyereked is, akkor is változik a tested, ha kispályás vagy ha nem.



De akkor meséld be magadnak, hogy 2 hete termékeny vagy 🤦‍♀️

2022. nov. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
34%
Nekem 2 hónapja van termékeny nyákom, és én is biztos vagyok benne, hogy ez olyan. Ráadásul szúrkál a petefészkem is, tényleg teljesen olyan, mintha most lenne peteérésem, csak nincs vége. Nekem 5 hónapos a babám, még igény szerint kizárólagosan szoptatom, úgyhogy lehet, hogy az okoz valami hormonfelborulást. De az első 3 hónapban nem volt ilyen. Mi már gondolkodnánk a második babán, úgyhogy kértem időpontot nőgyógyászhoz, szeretnék majd egy hormonpanelt is csináltatni. Még nem jött meg a szülés óta. December 7-re van időpontom, ha érdekel, szívesen megírom, hogy mit mondott a doki.
2022. nov. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
8-as te minek vagy itt? Menj máshová szórakozni!
2022. nov. 22. 18:46
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!