Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Belső comb ondos lett,lehet...

Belső comb ondos lett,lehet terhes?

Figyelt kérdés
Szoval baratnom belso combjanak a felso reszere rament,es ma (rákövekkező nap) reggel hanyingere volt fejfájással lehet azert mert terhes?
2022. nov. 29. 07:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez egy komoly kérdés, akkor egyikőtök se dugjon. Mikor terhes lettem, kb 1 hónap után kezdett el hányingerem lenni, nem úgy megy az ám, hogy a combjára vered, és ő lesz az új Szűz Mária.

Bár a fejem kezd kicsit megfájdulni

2022. nov. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Néha nem tudom eldönteni, hogy ezek a kérdések valósak e vagy simán trollkodik valaki. Viszont tudom milyen mélyen ostoba ez a tízenéves generáció szóval még valós is lehet. Ami baromi szomorú.
2022. nov. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
Szerencsére nem. Remélem, ezután is csak a csajok combjára fogsz élvezni, mert ennyi ésszel jobb, ha nem szaporodsz.
2022. nov. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
először is igen, komoly a kérdés, csak nagyon félek, és véleglen ment oda nem én akartam alltalaban mindig kerulom ezt h a kozelebe menjen is.
2022. nov. 29. 08:07
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szuper. Íme a következő generáció akinek halvány fogalma sincs sem a szexualitásról sem a védekezésről de már facra kapott valami hasonló kaliberű agyatlan kislányt.

Ez igen... Honnan és miért termelődik ki ez a mérhetetlenül sok ostoba selejt?!?!

2022. nov. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
Simán. Köztudomású, hogy a földi nők szaporítószervei a belső combjukon vannak. A terhességük pedig 3 napig tart. Az aktus másnapján jelentketneka tünetek, másnap van a várandósság, harmadik napon pedig a szülés. Remélem már van név meg babakocsi.
2022. nov. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tudom elképzelni, hogy komoly, szerintem én 13 évesen tájékozottabb voltam, pedig akkor igen messze álltam a szexeléstől. Amúgy természetesen igen, ha a méhszája a belső combján található, neked pedig szuperspermáid vannak amik azonnal egy 6 hetes terhességet eredményeznek. 🤦‍♀️
2022. nov. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha megszakításos módszerrel voltatok együtt lehet terhes, de nem azért mert a combjára került az ondód. Hanem azért mert a péniszen lehet előváladék.

Nem lehet azonnal hányingere. Legfeljebb a stressztől. Megtermékenyülés után 2-5 hét is eltelik míg jelentkezik terhességi tünetként a hányinger.

2022. nov. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%
Igen, bemásztak a combjáról, ma reggelre terhestunete lett, várhatóan vasárnap szül. Boldog babás éveket kívánok :)
2022. nov. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Őő igen! Bele kúsztak azok a huncut spermák a hüvelyébe,és 2 héttel megrövidítettét a megtermékenyülés folyamatát! Ha ilyen speckó úszóid vannak vegyétek meg a kiságyat mert dúrva 2 hónap vár rátok! Szívesen
2022. nov. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!