Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kb.5 hetes terhes lehetek, de...

Kb.5 hetes terhes lehetek, de kedden a doki az UH-n még csak a megvastagodott nyálkahártyát látta. Tüneteim nincsenek, csak a "mindjárt megjön" érzés. Lehet baba ettől? Már kellene más tünet is?

Figyelt kérdés

Van egy halvány pozi tesztem múlt hétről!

Jövő héten kell mennem kontrollra, de így hónap végén nem akarok már másik tesztet venni.

És a csalódástól is félek.

Utrogestant írt fel 3x1 szemet mert a korábbi terhességnél is szükség volt rá.


2010. szept. 30. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:
3%
No ezért irjuk mindig, hogy nem érdemes 6 hét előtt dokihoz menni. Hiába...
2010. szept. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

5 hetesen nekem is csak megvastagodott méhnyálkahártyát látott. 6 hetesen már volt petezsák, és 7 hetesen szívhang is.

Simán lehet még ebből baba.

Én is Utrot kaptam, 3*2-t.

2010. szept. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha jó minőségű az ultrahang készülék, és félidőben volt peteérésed, akkor 4 hetesen látni a petezsákot. (1-2mm). (Mikor a teszt pozitívat mutat).

Szerintem biztos hogy terhes vagy, méghozzá ha előző héten már pozi volt a teszted, akkor 5 hetes. Egy hét múlva már kell lennie szívműködésnek.

2010. szept. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló! Ezért kár volt válaszolni...

Azért mentem el ilyen "korán" mert már volt több vetélésem és ahogy írtam progeszteron támogatás kellett az első babánál is! Minél hamarabb, ha esetleg terhes vagyok!


A többieknek köszönöm a választ és a biztatást!

2010. okt. 1. 06:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!