Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok erről? Miért...

Mit gondoltok erről? Miért fáj a hasam?

Figyelt kérdés

1 hete késik a menstruációm, viszont nagyon fáj a hasam (ölem)

Ki lehet bírni de fáj. Valamint a melleim is érzékenyek olyan érzés mintha meg jönne bár mikor. De nem jön.. Tegnap együtt voltunk a férjemmel és bennem ment el mivel babát szeretnénk, és tegnap az ondóval együtt enyhébb barnás folyás volt ami ma délutánra meg szűnt. Reggelre szinte alig volt csak borsó nagyságúra biszkolta a betétet. Napokban lesz szabadnapom akkor tudok tesztet venni.. De nagyon félek mégse lesz baba és majd meg jön..

25. n



2022. dec. 4. 21:02
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
53%
Fájhat terhesség miatt, nekem akkor feszült, húzódott, mintha el akarna odabent pattanni valami. De ezt csak a teszt tudja megmondani.
2022. dec. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
63%
Azért ha barnázol az nem jó.
2022. dec. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
79%
Fájhat attól, hogy meg fog jönni, főleg, hogy már enyhén vérzel. Tesztelni kell.
2022. dec. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
81%

Lehet hogy baba.

Nekem hasonlóképp volt mikor pozitív lett a tesztem.

Viszont a barnázás lehet a menzesz jele, illetve az is lehet hogy terhes vagy de progi kellene.

Szóval én nem várnék, holnap vennék tesztet és ha pozitív akkor orvos! Időben kell felírja a progit hogy tudjon segíteni vagy akkor el is mehet a baba.

2022. dec. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
34%

Bármi lehet. Én pl nem várt mensi előtt 3 nappal pecsételtem, de csak annyira, hogy este pisilés után, mikor kitöröltem véres lett a papír. Igaz nekem nem barnázás volt hanem rendes vér. En akkor azt hittem éjjel meg fog jönni, de reggelre semmi sem volt a betéten, és azóta sem. Nekem pozitív lett a teszt is. Most fogok menni orvoshoz a héten hogy mi a helyzet. kb. 6 hetes lehetek és nekem is fáj a hasam. Nem pont úgy ahogy mensi előtt szokott hanem mintha keményebb és nagyobb lenne a méhem. Feszül, ilyesmi. Mivel nekem ez már nem az első terhességem (van már 2 gyermekem) ezért ez a pecsételés nem lepett meg, mert uez volt akkor is amikor őket vártuk. Van akinek nincs ilyen van akinek meg van. Nekem éppenséggel van. Lehet neked is.

De amúgy.. lehet az is, hogy meg fog jönni.


A mellem az egyáltalán nem fáj csak mensi előtt és peteereskor.


Most nem fáj, mert gondolom (legalábbis szintén tapasztalatból írom ezt) majd ez még később a 8.het után kezdődik el ahogy a hányinger is.

2022. dec. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
57%
Miért nem tesztelsz? Biztos nehezebb, mint itt kérdezősködni.
2022. dec. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
48%

6# nem csak az hogy nehéz, de lehet hogy terhes és csak progi kellene a barnázásra de mivel nem tesztel lehet addig el megy a baba mire eljut odáig hogy teszt.

De látod ő tudja ..🤷🏻‍♀️

2022. dec. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
58%
7# Ha szex után tapsztalta az teljesen normális várandósan a méhösszehúzódások miatt, nekem ezt nőgyógyász mondta. Miután jelenleg már nem barnázik így nincs gond. Nyilván én is rohannék a helyében, de azért ne hozzuk már rá a frászt ennyire. Akkor van gond, ha erős görcsök mellett élénkvörös vérzés van, ami darabos.
2022. dec. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
27%

8 de több napig vérzett hébe hóba nem csak kifejezetten egy alkalom volt,

Plussz ha egy hete késik akkor miért nem tesztel?

Anélkül senki nem mondja meg hogy mivan vele..

2022. dec. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
74%

9#

“ tegnap az ondóval együtt enyhébb barnás folyás volt ami ma délutánra meg szűnt. Reggelre szinte alig volt csak borsó nagyságúra biszkolta a betétet”

Ezek alapján hol vérezget több napig hébe-hóba?

Van aki nem tesztel…😅

2022. dec. 6. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!