Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van esély a terhességre?

Van esély a terhességre?

Figyelt kérdés
Vasárnap éjjel kénytelen voltam bevenni egy esemény utáni tablettát. Az eset után két órával be is vettem, az általános mellékhatásait éreztem más nap. Ovulációm a naptár szerint csütörtökön múlt el, de nem kizárt hogy meg most is tart. Mennyi az esélyem a teherbe esésre így, hogy a legtermékenyebb időszakomban történt az eset? Magánorvosnál voltam aki azt mondta 30% esély van rá.

2022. dec. 5. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

Egy hozzáértő ezek szerint már megmondta.

Miért nem hiszel a dokinak?

2022. dec. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván van, a leírásában is feltüntetik, kb. 85%-os a hatékonysága. Erre viszont felesleges gondolnod, te mindent megtettél, 2 hét múlva derül ki, hogy elég volt -e.
2022. dec. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
A30% erős túlzás, ha azt vesszük, hogy egy egészséges pár esetén, ovulációkor is csak 20% esély van egy ciklusban.
2022. dec. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, én is túlzásnak vettem, azért is tettem fel a kérdést kedves #1 senki sem kötelezett rá, hogy válaszolj.:)
2022. dec. 5. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!