Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Predictor early szàradàsi...

Predictor early szàradàsi csìkja ròzsaszìn?

Figyelt kérdés
10.dpon csinàltam dèlutàn egy tesztet,amin 4-5 percen belül megjelent egy nagyon halvàny màsodik vonal.Szàradàs òta jobban làtszik,ès a szìne ròzsaszìn azòta is.Tudom korai volt a tesztelès,ùgyhogy ne pazaroljuk a betűket ennek közlèsère.Reggel megismèteltem az negatìv lett.Bàr sokat ittam este de szerintem az nem befolyàsolja,hogy pisiltem vagy fèl litert.Tehàt a predictor szàradàsi csìkjànak a szìne èrdekelne.Köszönöm
2022. dec. 7. 09:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem ez szétvan ázva azért van ott egy második vonal. Értékelhetetlen így. Holnap csinálk másikat. 11 dpon már leugrik a csík a prediről.
2022. dec. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
70%
Azért ne túlozzunk, hogy 11. dpo-n leugrik a csík….
2022. dec. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! A teszt 10.Dpon kèszült dèlutàn.Nem,nem àzott szèt,mert csak a magadott ideig tartottam a mintàba ès nem "esett" bele se.A lènyeg,hogy negatìv.Ebben remènykedtem.Csak bepànikoltatott,hogy időn belül ott volt az a halvàny vonal.Mègjobban bepànikoltatott,hogy ròzsaszìn.
2022. dec. 8. 08:07
 14/17 anonim ***** válasza:

[link]


Hát azért szerintem a 11.dpon már igencsak látható a csík! Oké ha neked ez nem leugrós de nemkell nagyítóval keresni!

2022. dec. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Szerintem ezen nem èrdemes lovagolni,mivel nem működünk egyformàn.11-esnek leugrik a csìk,12-esnek nem...van akinek csak kèsès utàn mutatja.Nem kell egyformànak lennünk ès magunkhoz mèrni màsokat.
2022. dec. 8. 10:43
 16/17 anonim ***** válasza:
Azért írd meg, hogy ha ismételsz, akkro mi az eredmény :)
2022. dec. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Nem ismèteltem mert megvàrtam,hogy megjöjjön,ami tegnap pontosan meg is törtènt.
2022. dec. 11. 10:57
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!