Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi ennek az oka? (LH teszt)

Mi ennek az oka? (LH teszt)

Figyelt kérdés

Tegnapi tesztem majdnem pozitív volt. Erős volt, épphogy egy kicsi árnyalat választotta el. Szentül hittem, ma pozitívat mutat,de halványabb lett kicsivel, mint tegnap. Igazából a nagy könyv szerint pénteken kellene pozitívnak lennie. Most egy kicsit átvert a teszt? 😅 Miért ugrott visszább amúgy?

Kitartóan csinálom tovább, csak nem esett jól, mert bíztam benne.


Ugyanolyan 2 órás vizeletből készült, ahol nem ittam 3 kortynál többet.


Valaki tudja ennek az okát?

Tudom, hogy ugrál az LH folyamatosan, de akkor a tegnapi miért volt olyan erős?


2022. dec. 13. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanabban az időpontban csináltad a teszteket? Lehet, hogy pont a 2 tesztelés között volt az lh csúcs, így fordulhat elő hogy az első még nem annyira erős, a második pedig már nem.
2022. dec. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen ugyanakkor (fél órával előbb)

Azért tesztelek még tovább, meglátjuk mi lesz belőle. Legalábbis holnap még mindenképp csinálok.

Köszönöm a választ

2022. dec. 13. 20:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem nagy ritkán lesz ugyan olyan mint a kontroll csík.

Lehet az volt a csúcs

2022. dec. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem lesz olyan akkor nem elég érzékeny neked a teszt 3-as. próbálj keresni egy olyat ami kicsit érzékenyebb, de az se jó ha nagyon érzékeny mert akkor még több napig fog pozitívat mutatni.
2022. dec. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én már tudom hogy ez a +, a tünetek is akkor jönnek.

A fiam előtt nem is volt közeli + sem, de uh követés igazolta hogy van.

3 voltam

2022. dec. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!