Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Éreztétek már ezt? Lehet,...

Éreztétek már ezt? Lehet, hogy az anyai ösztön ébredezik, mert ott van a pici - csak még nem tudok róla? Játszhat velem a tudatalattim?

Figyelt kérdés

Amikor belefogtunk a próbálkozásba: féltem. Terhes akarok lenni, de valahogy mindig halogatnám...

Most, ahogy közeledek a nem várt menzihez - már úgy érzem, hogy nem bírom, annyira szeretném a babát...(az első próbálkozós hónapban nem éreztem hasonlót)

Így voltam az első terhességemnél is, aztán ott is volt a baba.


2010. okt. 1. 09:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Olyannyira ébredezik az anyai ösztön, hogy szinte már "beteges" (vagy én kezdem annak érezni). Úgy érzem, hogy a mensi ellenére, igenis itt van velem a baba, mert valami megváltozott...de biztos hogy tévedek, tudom hogy tévedek és csak képzelődöm! Pedig mégis úgy érzem, itt van, valami furcsa, más...nehéz szavakkal kifejezni. :(
2010. okt. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
teszt????
2010. okt. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Teszt? Olvastad a kérdést?

idézem:"közeledek a nem várt menzihez" - szóval teszt 7.-e után.

2010. okt. 1. 11:40
 4/12 anonim ***** válasza:

2. vagyok:

igen, képzeld olvastam a kérdést....

nem írtad hogy hány nap van a nemvártig......

lehetetne 1 nap is, igaz? és akkor nem is korai a teszt....

2010. okt. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Bocsi, de én nem hiszek az ilyen tudatalatti hülyeségekben, szerintem csak beképzeled. Ha baba lesz, akkor azt mondod, hogy ugyeugye, pedig csak véletlen. Ha nem lesz baba, akkor majd jól elszórakozol még az elkövetkezendő hónapokban. Ahogy írtad, már nem bírod, annyira szeretnéd már a babát. Emiatt nagyon sok mindent bebeszélhetsz magadnak.
2010. okt. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Utolsónak:

Tudom, hogy nem lehet reális az érzés - mármint, hogy vagy ott van vagy nincs a baba. Nem is arra voltam kíváncsi, hogy mennyire "tudományosak" a megérzéseim, mennyire hülyeség vagy mennyire nem az. Inkább az érdekelt, hogy mások is éreznek hasonlót?

2010. okt. 3. 17:31
 7/12 hangyaxxx ***** válasza:
Szia. hát én is hasonlókat érzek. Mi már lassan 2 éve próbálkozunk, de csak most kattantam rá gorcsosen e babatémára. 4 napja nem cigizek, mert a babáért mindent. Ma van peteérésem, a menzim mult hónapban megvolt. Csináltam ma tesztet, mert van egy olyan érzésem, hogy terhes vagyok, mert már napok óta hányingerem van, szédulok, a hasam olyan mint ha kigombolyodott volna. Tudom, hogy ez lehetetlen, mert a tesztem is negat lett és nem vagyok terhes, de nehéz ezt megértetni másokkal. Ezt csak mi értsuk. Már van egy fiam 5 éves, vele is 4 évet próbálkoztunk, ugyhogy míg ténylegesen nem vagyunk terhesek, ne vegye el tolunk a vágyat a baba után senki. Lehet kicsit zavaros, de el vagyok keseredve ś most is gombóc van a torkomba a baba utáni sóvárgás miatt . Bocsi!!!!
2011. febr. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Ha ma van peteérésed, akkor egy kicsit korai lehet a teszt.

Szorítok neked!

Amúgy a cigi sokat ronthat az esélyeken. Jó ha letetted, hátha így összejön.

17+0 km

2011. febr. 10. 08:04
 9/12 anonim ***** válasza:
2010-10-01 11:21 válaszoló vagyok: na mégiscsak jókor írtam, hogy : "teszt2??? terhes voltál és lenéző velem!!!....
2011. febr. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nem akartam lenézőnek tűnni...csak egyszerűen úgy éreztem, hogy nem a kérdésre válaszoltál. Ne haragudj, ha annak tűntem.

NEM voltam akkor még terhes. Ha visszaszámolsz, akkor láthatod, hogy az utolsó menstruációm október 14.

Csak a következő hónapban sikerült... Tehát jogosan irtam, hogy a leghamarabbi teszt is csak 7-e után...

2011. febr. 10. 18:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!