Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mindig pontos a menstruációm...

Mindig pontos a menstruációm de most késik már a 2.napot Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A menstruációs ciklusom mindig pontos de most második napja késik,jelentkeztek a tünetek,de nem akar megjönni,a párommal mindig védekezünk, fogamzásgátlót nem szedek,és a gumi se szakadt ki sose,akkor mi lehet a baj? Terhes lehetnék?

2022. dec. 19. 22:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Szedtel valami gyogyszert? Antibiotikum? Stressztol is keshet, aztan meg rastresszeksz arra, hogy mi van ha terhes vagy, es akkor meg mar azert kesik… rengeteg oks lehet, amiert nem jon meg lost idoben. De ha ugy erzed, csinalj egy terhessegi tesztet, az jobban megtudjs neked mondani, mint mi itt.
2022. dec. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Belenézek a varázsgömbömbe... nem találom sajnos a választ. A ciklus soha nem állandó!!! Az ember szervezete nem egy robot, nem egy gép. Pár nap eltérés teljesen természetes és kismillió oka lehet. Szóval no para.
2022. dec. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Csinálsz tesztet és kiderül.

Ha negatív akkor valószínű más oka van a késésnek.

De egyébként ha rendesen védekeztek és késik 2-3 napot az nem jelent semmit, lehet később volt peteérés stb.

Ha védekezés nélkül menne a szex akkor lehetne aggódni a késes miatt.

2022. dec. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Csináltam tesztet negatív lett, szedtem C-vitamint nem tudom hogy lehet az miatt késik e,de a net azt írta hogy elvileg a C-vitamin beindítja a menstruációt.

De így hogy csináltam tesztet nyugodtabb vagyok,de még most sincs mensim,és az okát még most sem tudom

2022. dec. 20. 17:21
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha negatív akkor nem vagy terhes.

C vitamint meg az emberek 90 % a szed folyamatosan.

2022. dec. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
MEGJÖTT 🥳
2022. dec. 21. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!