Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudom biztosan hülyeség de...

Tudom biztosan hülyeség de azért megkérdezem. De lehet ebből gond? Egy fiút orálisan kényeztettem, ő pedig kívülről kényeztette a nemi szervével az enyémet. ( ez a ciklus 20. napján volt). Ezt egy kis idő múlva újra megismételtük.

Figyelt kérdés

Behatolás nem történt, ha mégis akkor nagyon minimális lehetett, de bevallom nemigazán éreztem. Illetve úgy éreztem hogy a termékeny napjaimban voltam ezért sem akartam többet.

Így nemtudom hogy az előváladékba kerülhetett-e az előző kényeztetésből

spermium vagy kipisilhette ha ez egyáltalán így van-e .


Sose úgy ment el hogy a nemi szervem közelébe lett volna, de elgondolkodtam, hogy mivan ha a 2. alkalommal a kényeztetés során be került e spermium.


A ciklusaim eddig 30-31 naposak voltak, de október óta nehezebben kiszámítható, mert akkor 38 majd novemberben 35 napos ciklus volt.


Furcsán is érzem magam, de 11 nappal később valszeg max PMS tünetek lehetnek. pl fáradtság, mellérzékenység, főleg mellbimbó ami eddig nemigen volt jellemző


Bevallom csodának tartanám, ha így bármi is betalált volna, hiszen hiába a jó közeg, a méhnyak közelébe kell kerülnie, a spermiumnak nem?


Kérem normális válaszokat írjatok!



2022. dec. 24. 09:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
21%
Gond nem lehet. Maximum teherbe estél. De az csodálatos dolog.
2022. dec. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
35%
Simán terhes lehetsz. A következő karácsonyt már a kis bambínóval töltheted.
2022. dec. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%

Fuh de megszaporodtak a hülye trollok de komolyan ez a kamu kérdés mire jó? Bőven van hülye kérdés ha unatkozgatsz olvasgass vissza …

Aki ennyire tisztában van a szervezete működésével az csak tudja, hogy lehet gyereket csinálni. Az hogy megszakitásból gyerek lesz vagy védekezés mellet még csak csak dehogy nem is szexeltetek….

2022. dec. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Ebből nem lesz gyerek, de azért kicsit jobban odatehetné magát ez a fiú, ha te lesz.opod csináljon már ő is valamit, ne csak dörgölözzön.
2022. dec. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez most komoly? :D Bakker, mi értelme van ennek? Pofán vágnám, ha valaki csak bökdösne a pöpösével de semmi :D
2022. dec. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nem akartam rendesen szexelni most épp, nemvolt nálunk gumi sem, de nem ez a lényeg most


Akkor nincs esélye , nem?

Néha reálisan làtom a dolgokat nèha nagyon nem sajnos

2022. dec. 24. 12:58
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Terhessegnek esélye nincs, ha nincs gumi nyaljon ki, vagy elegitsen ki kézzel.
2022. dec. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%
Ha nincs nálatok óvszer, akkor jobb, ha rajtatok marad a ruha. Sajnos pont a termékeny napokban könnyű túlságosan beundulni. Nem bírtok megállni és terhes leszel. Nem érdemes kockáztatni.
2022. dec. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Csak fura mert a mellbimbóm nemvolt még ilyen érzékeny, azér is félek kicsit
2022. dec. 24. 17:07
 10/14 anonim ***** válasza:
62%
Jesszusom, az általános iskolát már kijártátok, vagy csak papás mamást játszotok?????
2022. dec. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!