Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megjött a havim,de szemmel...

Megjött a havim,de szemmel láthatóan megnőtt a mellem,és a mellbimbóm.Lehetséges hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

2023. jan. 2. 12:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Nem hiszem, ink csak a hormonok miatt van. Nekem pl mensikor érzékenyebbek a melleim
2023. jan. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
És terhesség során inkább a második trimeszterben nőttek a cicik.
2023. jan. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Ha menstruációs vérzés jelentkezett, nem vagy terhes. Terhesség során mindenféle vérzés problémát jelez. A mell növekedése, megváltozása jellemzően a harmadik trimeszterben következik be.
2023. jan. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

* Bocsánat, második trimeszterben kezdődik.


#3.

2023. jan. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
7%

Egész terhesség alatt menstruálhat valaki, így ez nem kizáró ok.


A helyedben tesztet vennék inkább, ha szerinted fennálhat a terhesség lehetősége.

2023. jan. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
Ha menstruálsz, nem vagy terhes. Igen ritka az, aki menstruál a terhessége alatt. Az itt lévő gyermekre vágyó nők nagy része ebbe kapaszkodik és reménykedik, hogy ő lesz az ezerből az egy, aki terhes és mégis megjött neki. Csinálj egy tesztet! Ha negatív az is, akkor 100%, hogy nem vagy terhes.
2023. jan. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
11%

Így van. Ritka, de van olyan, nem egy ismerős járt így, kinek rendszeres volt kinek rendszertelen.


Én egyértelműen teszthez fordulnék ha tudom, hogy terhes lehetek.

2023. jan. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%
Tudom. Itt mindenki valamelyik isnerőse járt így. Ne ringassuk a kérdezőt reménybe, mert nagy eséllyel nincs babája! Menstruáció nincs terhesség alatt, hanem vérzés lehet, amit pl. progeszteron hiány okozhat. Ezáltal pedig el is vetélhet. Nincs menstruáció terhesség alatt.
2023. jan. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én azt írnám le, hogy nekem onnantól fájtak és nőttek minden hónapban a melleim, hogy babát terveztünk, annak ellenére, hogy hónapokig nem voltam terhes.


Megváltoztak a pms tüneteim is. Tudom furcsa, de lehet simán tényleg csak pms tünet. Amikor terhes lettem, már csak azt hittem, hogy az előző hónapokban tapasztalt tünetek újra, aztán összejött a baba.


Csinálj tesztet, de szerintem a tünetekbe ne láss bele túl sokat.

2023. jan. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
25%

Senki nem ringat reménybe, de ha már valaki eléggé nagylány ahhoz, hogy szexuális életet éljen gyanítom tisztában van vele, hogyan készül a gyerek, ezáltal állítom tuhatja mikor állhat fent terhesség.


Lehet nemkívánt terhesség lenne a kérdező részéről és továbbra is biztos én vagyok hülye, de mivel tudom mitől eshetek teherbe ha volt rá esetleg rizikó amikor nem akartam annó, akkor csináltam tesztet.


De manapság pont emiatt születik egy két gyerek oda ahová nem kellett volna, mert nem akarta anyuka de az 1000 Ftos tesztet nem vette meg időben .


Szép napot!

2023. jan. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!