Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kimutatná már a teszt?

Kimutatná már a teszt?

Figyelt kérdés

Dec 26 volt pozitív az LH tesztem, 27. negatív a 14. ciklusnapon..


Ultrahanggal nézve is megtörtént akkor a tüszőrepedés.

Viszont nem tudom a luteális szakaszom hosszát. Ha 28 nappal számolok akkor szerdán kellene megjönnie.


Progeszteron pótlót kell pluszban szednem de már csak a hétre van.

Ha ma csinàlok tesztet az kimutatná?

Mert akkor kell vennem következő adagot is.


2023. jan. 4. 13:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Marmint 1 het mulva szerdan kene megjonnie? Hat az meg nagyon sok ido, szoval nem igazan van ertelme most tesztelni.
2023. jan. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem még korai, kb 8 dpo-n lehetsz ma. Inkább várd meg a hét végét a tesztelessél, ettől függetlenül megveheted a progit, nem kér az enni.
2023. jan. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Azért nem akartam megvenni ha nincsen esetleg terhesség, mert a nőgyógyászom úgy írta fel hogy 3 hónapig szedjem (ciklusonként a pozi lh teszt után a mensesig és ez a 3. hónapom), kivéve ha sikerült a fogantatàs akkor folytassam, de ha nem akkor nem kell már 4. hónapot elkezdenem.
2023. jan. 4. 13:54
 4/13 A kérdező kommentje:
1-es, igen bocsánat nem jól írtam, ha 28 napos ciklust nézek akkor 10-én kellene megjönnie, de volt már 29-30 napos ciklusom is, viszont ovu 14. napon nem volt csak 16-18 környékén.
2023. jan. 4. 13:55
 5/13 A kérdező kommentje:

Még van 4 szem progeszteronom az az szombatig.

Ha pénteken leghamarabb csinálok egy tesztet az kimutatná, ha a mai nem?

Mert akkor még betudom szerezni hétvégére a gyógyszert.

2023. jan. 4. 13:59
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Sztem ha sikerult a fogantatas akk meg csak most agyazodhat be,

2-es jol irta kb a 8dpon lehetsz, es hcgt kb 10-12 naptol kezdi termeli ugy a szervezet hogy teszt is kimutatja halvanyan.

Sztem ha terhes is vagy, nem mutatja ki ha tutko 27. volt a tuszorepi napja!

2023. jan. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem. A luteális szakasz hossza mindig 12-16 nap, ha a 12t is vesszük, az is vasárnap. Annál hamarabb én biztos nem csinálnék tesztet, de inkább 14ik napon.

Persze ettől függetlenül csinálhatsz, de ha negatív az nem jelenti azt, hogy pár nap múlva az nem lesz pozitív.

2023. jan. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek!
2023. jan. 4. 14:43
 9/13 anonim ***** válasza:
20%
Próbáld meg a vércseppes tesztet, sokkal hamarabb kimutatja, a beágyazódás kezdetétől :)
2023. jan. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Jajj a vérvételtől is írtózok azt kihagynám! De kösziiii☺️
2023. jan. 4. 17:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!