Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mekkor az esélye a teherbeesés...

Mekkor az esélye a teherbeesésnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Amit tudni kell, hogy párommal ma hajnalban kicsit elvetettük a sulykot és óvszer nélkül hatolt belém. Nem sokrak kb 3 lökésre. Nekem ennyi is elég volt hogy elmenjek, ő nem élvezett el. A lényeg, hogy nekem naptár szerint kb holnap, holnapután (attól függ hogy 27 vagy 28 napra) kellene, hogy megjöjjön. Nem szeretnénk babát és nem tudom, hogy így van e bármekkora esélye a fogamzásnak.

Köszi a válaszokat előre is! :)



2023. jan. 8. 22:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
15%
93 százalék.
2023. jan. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
62%
Megszakított közösülés pearl index 35. Egy lökés vagy tíz, nincs dokumentálva.
2023. jan. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a kommenteket. De nem igazán nevezném megszakításosnak. Párom egyáltalán nem élvezett el, sem előtte, sem alatta, sem pedig utána. Szóval elméletileg csak és kizárólag előváladékkal érintkeztem.

Azért szívesen fogadok még válaszokat

2023. jan. 8. 22:31
 4/20 anonim ***** válasza:
81%
Megszakításkor is csak az előváladék okoz gondot, ha belemenne, már nem lenne megszakítás. Lehet itt vitatkozni, de az előváladékot nem látja, nem érzi, amit csináltatok, az meg védekezés nélküli együttlét, bárhogy is szépíted.
2023. jan. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nem valószínű. Mondjuk úgy, kicsi az esélye.
2023. jan. 9. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Esély van de szerintem nem sok,nem leszel terhes :)
2023. jan. 9. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Ha nem élvezett el, akkor nem lehetsz terhes. Az előváladék meg nem feltétlen tartalmaz spermát, vagyis kb 0.000001 % az esély.
2023. jan. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Kizárt dolog. De muszáj így szórakozni? És ha egyszer, egyetlen egyszer nem sikerül időben kihúznia???
2023. jan. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Van rá esély, de így hogy menzesz előtt vagy illetve nem ment el elég picike esélye van.
2023. jan. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy beletrollkodok, de az ilyen kérdéseknek mi értelme? Mire valaki válaszol rá, már "holnap lesz, vagy holnapután", amikor menstruálni kezdesz, ergo nem lettél terhes, de nyilván arra is tudod a választ, hogy ha védekezés nélkül közösülsz, 0-nál nagyobb lesz az esélye egy terhességnek is, különben nem merült volna fel a kérdés benned, így aztán minden kérdésre megvan a válasz anélkül, hogy bárki válaszolt volna rá.
2023. jan. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!