Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 20 napja késik és negatívat...

20 napja késik és negatívat teszteltem délutániból. Szerintetek teszteljek egyet reggeliből is vagy ez már biztosan negatív?

Figyelt kérdés

Elég rendszertelen a menstruációm. Legutóbb 50 napos ciklusom volt 2 hetes késéssel. Most az 56-ik napon tartok és azonkívűl, hogy hangulatingadozásiam vannak és olyan érzésem, hogy bármikor megjöhet, semmi jele sincsen annak,hogy hamarosan megérkezik a mensim. Ha végre megjön, akkor utána elmegyek orvoshoz, de addig nem merek időpontot foglalni, mert a végén éppen azon a napon jönne meg.


A biztonság kedvéért vettem egy tesztet és tegnap délután megcsináltam. Negatív lett. De nem vagyok biztos benne, hogy mennyire megbízható a teszt eredménye, ha nem az reggeli elsővel csinálom. Vagy ha 19 napja késik akkor már a délutániból is biztosan kimutatható, hogy terhes vagyok-e vagy sem?


2023. jan. 10. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Menj el dokihoz valami gomd van..
2023. jan. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
20 nap mármutatnia kell 100 ra tehát nem vagy babás hanem valami baj van
2023. jan. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tervben van. Akár a jövőhéten is tudnék már menni, de félek, hogy addigra megjön. Ez mennyire okoz problémát a kivizsgálásnál? (Nem voltam még nőgyógyásznál.) Illetve retteg tőle, hogy ő közli velem, hogy mégis terhes vagyok. Még nem állunk készen a gyerekre a párommal.
2023. jan. 10. 20:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem fogja közölni, hogy terhes vagy, ilyenkor már bármelyik pisiből kimutatná a teszt. Szerintem menj el az orvoshoz, ha más nem, vérvizsgálatra küld, de ultrahangot is biztos tud csinálni. Kiszámíthatatlan menstruációnál nem nagyon lehet ezt másképp megoldani.
2023. jan. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ma végre megjött. Jövőhéten megyek orvoshoz.
2023. jan. 12. 17:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!