Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Problémamentes óvszerhasználat...

Problémamentes óvszerhasználatkor van esély a teherbeesésre?

Figyelt kérdés

Tehát időben fel lett téve, jól van feltéve,nem is lyukas, stb. A levétel is biztonságos.


Mert én így nem tudom elképzelni, hogy jutna ki az óvszerből bármi. Esetleg az óvszer anyagán keresztül juthat a spermium valahogy? Ép óvszeren át természetesen.


2023. jan. 11. 11:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Tesztet csináltál?
2023. jan. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Megvettem, reggel csinálok.
2023. jan. 11. 22:28
 13/17 A kérdező kommentje:

Egyértelműen negatív. Szerencsére:) .


Akkor valami hormonális probléma.

2023. jan. 12. 06:51
 14/17 anonim ***** válasza:
Néha csúszik az ovu, vagy ki is marad egy egy mensi
2023. jan. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Nekem soha. Eddig. Kivétel, amikor fogamzásgátlót abbahagytam,és hormonzavarom lett.


De se előtte,se utána nem volt ilyen, hogy kimaradt volna.

Csak akkor maradt el,amikor terhes voltam.

2023. jan. 12. 10:14
 16/17 anonim ***** válasza:

Egyszer minden elkezdődik, régen nekem minden tavasszal volt 2 hét csúszás pár évig.

Azóta sem csúszkál percre pontosan jelentkezik

2023. jan. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Ma megjött. 5 nap késéssel. Bár nem úgy,mint szokott, de megjött. Kicsit visszafogott most,amúgy nekem Niagara mindig...De majd beindul.
2023. jan. 13. 22:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!