Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor hányadik hétben...

Most akkor hányadik hétben vagyok?

Figyelt kérdés
Utolsó mensim november 25én volt meg, ha az alapján számolom, akkor már a hét hetes vagyok. December 25én csináltam tesztet, az még negatív volt. Mivel előző hónapban 38 napos volt a ciklusom, gondoltam most is ez lesz. Végül nem jött meg, ugyhogy január 5én teszteltem újra, az halvány pozitív lett, 8án pedig már erős kétcsíkos volt. Így azonban nem tudom,hogy számoljam a heteket, valószinű csúszott az ovuláció, de nem tudom mikor lehetett pontosan. Orvoshoz nem akarok túl korán menni, de így nem tudok mihez viszonyítani.
2023. jan. 16. 13:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A legelső pozitív teszt után elég 2,5-3 hétre időpontot foglalni.

A terhességi hetet a legutolsó menstruáció első napjától számítják. Amikor elmész nőgyógyászhoz ő megmondja majd, hogy hány hetes a terhesség valójában.

2023. jan. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó menszid első napjától számolj. Elég a 8. héten menned, hogy tuti legyen szívhang. Boldog babavárást!
2023. jan. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Milyen teszt 10 es vagy 25, mennyire volt halvány?

Kb az első tesztnél lehettél 4 hetes.

2023. jan. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

10es teszt volt, halvány, de azért jol látható csík, nem olyan amit nagyítóval kell keresni. A következő 3 nap múlva, már jóval erősebb volt.

Köszönöm a válaszokat, akkor még várok egy kicsit az orvossal, nem akarok túl korán menni.

2023. jan. 16. 14:31
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az első pozi teszt után 3 héttel.
2023. jan. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!