Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek biztató?

Szerintetek biztató?

Figyelt kérdés

A Clearblue menstruació előtt 1 nappal készült, a Gabriel kimaradt után egy nappal(most). Viszont annyi van most hogy tegnap óta törlésnél látszik csak de barnázok egy kicsit, néha görcsöl a hasam de csak enyhén, gond lehet vagy másnak is volt ilyen?

A teszt erősödött..

[link]

[link]



2023. jan. 16. 19:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
Gyakran előfordul enyhe barnázás, nekem is volt. Illetve enyhe görcsök is, olyan "mindjárt megjön" érzés. Teljesen belefér. Minden rendben lesz :)
2023. jan. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%

Bíztató persze.Menj orvoshoz és ír fel progeszteron pótlást mert lehet azért barnázol.Lehet csak felritkulást fog látni mivel nagyon korai a terhességed.

Progeszteron sem csodaszer ha nem az a probléma vagy nincs is semmi probléma mivel az enyhe görcs teljesen normális és lehet azért barnázol mert a tested emlékszik a menzeszre de ennyi és magától elmúlik.Olyan is van aki végig barnázgat,vérezget 9 hónapon át és egészséges babát szül.

2023. jan. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
A tesztek pozitívak,ez egyértelmű.Az viszont nem igazán van rendben,hogy barnázol.El kellene menni dokihoz.Oké,hogy van akinél előfordul,de ez nem normális dolog.A progeszteron hiánytól elkezdve,bármilyen fertőzésig lehet bármi.Nekem van 4 gyerekem,de soha nem barnáztam,vagy véreztem,és mindig megdöbbent,mikor valaki azt írja,hogy az normális. Nem az.Lehet,hogy csak valami apróság,és nem kell vele foglalkozni,de lehet gond is Ne a gyakoris névtelenek mondják máe meg,hogy normális-e.Ha orvos mondja, akkor oké.
2023. jan. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%
Első vagyok. Még kiegészíteném a saját sztorimmal. Első babámmal barnáztam 4-5 hetesen, rohantam a dokihoz aki elég nyersen, de teljesen őszintén megmondta, hogy sokmindent nem tud tenni ebben a korban. Uh-n még semmit nem lát úgyse. Ír fel progeszteront persze, de az esetek nagyon kevés %-ában áll az alacsony progeszteron szint a háttérben, ennek ellenére kb mindenkinek felírják labor és minden egyéb nélkül. És ugye nem fog csodát tenni ha nem az a baj. Szóval ilyenkor vagy elmegy vagy megmarad. Ha elmegy annak oka van. Hát nem jöttem ki valami vidáman a rendelőből... de nem történt semmi baj, 1-2 nap és elmúlt ez a kis barnázás, semmi gond nem volt utána. Szóval nyugi, minden rendben lesz :)
2023. jan. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%
Barnaztam tobb mint ket honapig. Pozitiv teszt utan mensi idejen kezdodott rohantam az orvoshoz nem latott “bent” sem verzest sem a barnazast egyertelmuen terhesseget sem akkor meg kb 4hetes lehetett. Ket het elteltevel erosodott elmentem egy masik dokihoz akkor mar volt a picikemnek pulzalasa. Kaptam egy huvelykenocsot. Magneziumot a gorcsemre. A kovetkezo honapokban is elkisert a barnazas a gorcs. Rossz helyen tapadt a mehlepenyem. 5honapos a kisfiam :) Semmi gond nem lesz neked sem! 🙂🙏
2023. jan. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%

De ne irjunk mar olyat, hogy nem lesz semmi baj, meg hogy normalis.

Sok esetben tenyleg nem lesz baj, de sok eseten meg lesz. A verzes nem normalis, akkor sem, ha valaki azt allitja.


Csak remelhetjuk a legjobbakat, es drukkolunk, de ezt kijelenti, hogy teljesen oke es nem lesz baj, karos.

2023. jan. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%

Szép erős pozitívak, ez egyértelmű.

Én inkább elmennék dokihoz, lehet semmi gond, de inkább nézzen meg mint baj legyen.:)

2023. jan. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
26%

“A terhesség korai szakaszában ártalmatlan enyhe vérzés léphet fel, amelyet "pecsételésnek" neveznek. Ez a típusú vérzés gyakran akkor fordul elő, amikor a menstruáció esedékes lett volna.”

Ha később van barnázás az lehet gond és akkor doki.

2023. jan. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Ma reggelre elmúlt..A menstruació esedékes napján kezdődött, kb másfél napig tartott, de csak törlésnél volt és csak egy icipicit..

Köszönöm a válaszokat, mindenképp elmegyek orvoshoz. :)

2023. jan. 17. 10:24
 10/12 anonim ***** válasza:
60%
Persze, teljesen normális és gyakori dolog. Egyébként egy másodperc alatt találsz az interneten 60 oldalt ahol leírják, hogy normális.
2023. jan. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!