Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Másnál volt ilyen? Menstruáció...

Másnál volt ilyen? Menstruáció előtt pontosan egy héttel kezdődik nekem a mellfeszülés. Január 23-ra nem várom, de a mellfeszülés most elmaradt. Két gyerekem van, mindkettőnél ugyanez volt az első "tünet". Hátha most is ez lesz :)

Figyelt kérdés

2023. jan. 19. 10:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kerdes? Nyilván van más is, aki 3 gyereket vállalt
2023. jan. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyelőre ez nem jelent semmit. A ciklusok sem egyformák. Nálam is úgy van, hogy valamikor feszül, fáj a mellem menzesz előtt, valamikor meg egyáltalán nem. Ez gondolom attól is függ, hogy éppen milyenek a hormon szintek pl progeszteron. Több terhességem volt már. Az egyiknél nagyon fájt a mellem már a pozitív teszt előtt, a másik terhességnél pedig picit sem.
2023. jan. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a második terhességnél semmi tünetem nem volt, ami arra utalna, hogy meg fog jönni. Elsőnél meg simán voltak pms tünetek. Szóval ez teljesen kiszámíthatatlan, hogyan reagál a szervezet. Sőt, nekem mindig is volt olyan kb menstruáció előtt egy héttel, hogy görcsöltem enyhén, de pár hónapja egyáltalán semmi psm tünetem nincs. Evvel azt akarom írni, hogy nagyon változó a ciklus, s erre nem lehet adni.
2023. jan. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia Kérdező, végül állapotos voltál?
2023. máj. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!