Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

A barátommal 10 hónapja vagyunk együtt és pettingeltünk aztán a makkjáig be dugta nekem de nem élvezett el csak egy kis előváladék volt a nemiszervén és az lenne a kérdésem hogy ettől lehetek-e terhes?

(Nem kérek olyan válaszokat hogy tanulnom kellett volna, hülye vagyok,stb.) Mert tisztában vagyok vele hogy mit hogyan kell de tesztet még nem csináltam és érdekelne mennyi esély van rá!


2023. jan. 22. 12:50
 1/8 anonim válasza:
22%
0%
2023. jan. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Lehetsz. Nem valószínű, de lehetséges.
2023. jan. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Elvileg lehetséges, bár nem nagyon valószínű. A ciklus melyik napján jársz?
2023. jan. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez kicsit olyan, mint amikor egy megtöltött, felhúzott pisztolyt dugsz a szádba, aztán megrázod.

Csak utána azt kellene kérdezned, hogy "lehetek halott?"

2023. jan. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Ha a barátod se közvetlenül előtte, se közben nem ejakulált, akkor ennyitől szinte biztos, hogy nem esel teherbe. Ilyenkor inkább az a kockázatos, ha a fiú nem tud uralkodni magán, és váratlanul elsül. Előfordulhat, hogy a látszólagos biztonságon felbátorodva legközelebb nem csak a makkjáig dugja be, aztán jön az alkudozás, hogy csak párat hadd mozogjon benned...

Inkább ne kísértsétek a sorsot, használjatok óvszert.

2023. jan. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A ciklusom 18 napján vagyok
2023. jan. 22. 17:25
 7/8 anonim ***** válasza:

Gyereket szeretnél?

Ideális.

2023. jan. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azt viszont ki hagytam hogy 01.18-án történt.
2023. jan. 22. 22:49




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!