Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Együttlét után nem folyik ki...

Együttlét után nem folyik ki semmi?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Régen, ha együtt voltam valakivel, utána órákon keresztül éreztem még ahogy folydogál ki belőlem a sperma. A mostani barátommal miután elmegy bennem, semmi nem folyik ki. Ez hogy lehet?


2023. jan. 31. 20:54
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Valószínűleg kevesebb ondót termel a szervezete.
2023. jan. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%
Vagy nem élvezik el, vagy kevés ondó
2023. jan. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
41%
Gyereket akartok? Lehet hogy nem élvez el, csak azt mondja?
2023. jan. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De miért mondaná azt? :( Szedek gyógyszert, bár én szeretnék babát, de ő még nem. Nem érzem indokoltnak, hogy kamuzzon azzal kapcsolatban, hogy elment-e, de már az én fejemben is megfordult, hogy valami baj van velem és nem élvezi :/
2023. jan. 31. 21:21
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Hát maszturbal sokat erősen és nem tud elelvezni puncidtol vagy ezer oka lehet még. De ezt figyeld meg legközelebb pl nyúlj be vagy hasonló és nézd meg van e benne valami.
2023. jan. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kevesebb

Sűrűbb

Te vagy épp nyitottabb


Nálunk is van ilyen is, olyan is

2023. jan. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
44%
Ha ő nem akar gyereket, akkor lehet hogy csak megjátsza hogy elélvez. Sima ügy. Így ki tudja tolni a gyermekvállalást. :)
2023. febr. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nincs neki sok, így nem nagyon tűnik fel, vagy pedig tényleg nem megy el.
2023. febr. 3. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig biztos,hogy beléd élvezett! Nem minden nő érzi,hogy mikor sül el a férfi pénisze! Biztosan eleget lőtt beléd,csak azért nem érezted,mert első osztályú sűrű spermaja van!Azt biztos érzed,hogy a pénisze megduzzad és pulzáló mozgást végez!
2023. máj. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szeretgesd,kényeztesd picit tovább,az az én páromnál is sokat jelent.Ha hosszabban kényeztetem sokkal több jön neki.Utána betétet vagy ha éppen megyek valahova tampont teszek fel,hogy az alsó neműm tiszta maradjon.
2023. máj. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!