Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet így ennek hinni?

Lehet így ennek hinni?

Figyelt kérdés

A napokban lenne esedékes max.péntek

Tegnap du csináltam.

David és pregnasens. Sok negatív véleményt olvastam ezért kérdezem. Köszi szépen, szép napot!



2023. febr. 1. 09:49
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
2023. febr. 1. 09:49
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Szetintem ez bíztató ☺️

Ismételj még pénteken

2023. febr. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha még menstruáció előtt jársz, akkor valóban bíztató. Viszont korai tesztelésnél fontos, hogy reggeli első vizeletből csináld a tesztet.
2023. febr. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem első vizelettel készült. Várok még pár napot péntek a max határidő akkorra veszek másfajtát.sajnos a közeli gyógyszertárban pregna és movo med volt csak remélem hoznak mást is addig
2023. febr. 1. 10:19
 5/18 anonim ***** válasza:

Az én várandósságom is halvány pozitív teszttel indult. Első tesztek egyike. Ez egy x epil teszt:

[link]


Ez pedig egy Predictor Early teszt, 2 nap múlva az előző teszthez képest. Nekem ez vált be a legjobban a kipróbáltak közül.

[link]

2023. febr. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Szerintem én is predictort fogok venni ,eddig csak jót olvastam róla és ismerősöm is használta korábban,valósat mutatott neki is
2023. febr. 1. 10:55
 7/18 A kérdező kommentje:
Ha esetleg valaki meg olvassa, pénteken megosztom az eredményt itt🙂.
2023. febr. 1. 10:56
 8/18 anonim ***** válasza:
Ez egy bìztatò teszt😊Nekem is ez a fajta mutattaelèg koràn ès nem tèvedett Drukkolok!
2023. febr. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
A Pregnasens egy borzalmas teszt, annak ne higyj. Nekem csupa ilyen csíkom volt, de egyedül a pregnasens mutatta ki, semmilyen más teszt. Végül már annyira elegem lett, hogy bedugtam a tesztet víz alá, és ugyanilyen csík lett rajta!!! Úgyhogy az a teszt egy nagy sz*r. A másikat nem ismerem. Szorítok!!!!
2023. febr. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Kedves 9! Ez nagyon durva! Mindenféleképpen veszek màs fajtát,köszi a kommented. Borzasztó,hogy az ember mennyi pénzt kidob tesztekre ami nem is megbízható
2023. febr. 1. 12:11
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!