Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kedves kismamák! Tudnátok...

Kedves kismamák! Tudnátok nekem/nekünk segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Lehet, hogy a kérdésem/ kérdéseim után jönnek majd jó szokásos negatív kommentek... De! szeretném, ha kedves kismamák leírnák, hogy miket is tapasztaltak?

A kérdés abból ered, hogy gondolom egyértelmű, hogy velem együtt több száz nő szeretne gyereket és valóban figyeli, hogy mi mikor történik. Bevallom én csak az ovuláció környékét néztem, hogy esetleg mikor is vannak azok a napok mikor el kell csábítanom a kedvesemet. 😊

Nos, ezen a napon úgy néz ki túl vagyunk, szombaton az ovuláció tesztem pozitívat mutatott azóta csak negatív, viszont! azt olvastam legtöbb helyen, hogy utána (akinek kisbabája lett) az tűnt fel, hogy száraz lett.. az valóban így van?

Én egyenlőre az ellenkezőjét tapasztalom, illetve, az is törvényszerű, hogy picivel több kell, hogy legyen a hőmérsékletem ezek után? ha alacsony akkor ne is álmodozzak arról, hogy ez a hónap esetleg sikeresen végződjön?!

Nyugodtan kövezzetek meg azért mert " hülye " vagyok de kíváncsian várom a tapasztalatokat. :)


2023. febr. 2. 09:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
33%
Mi csak szexeltünk és ennyi,mondván lesz ami lesz,hosszú próbálkozás után érdemes erre rágörcsölni.
2023. febr. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Hosszú lenne leírni. Neten keresd ki, hogy a ciklus napjától függően milyen lehet a folyás.


Terhesség esetén NALAM (azért írom így, mert másnak másként volt és az is normális)

1. Terhesség: nem várt előtt már nagyon bő, nagyon krémes folyásom volt. Tényleg rengeteg.

2. Terhesség: ugyan ez

3. Terhesség: nem várt előtt inkább szárazabb lettem és csak a késes napjától lett krémes folyásom, de a mennyiség minimális az előzőekhez képest.


Egyébként menstruáció előtt nekem úgy szokott lenni, hogy a kevés krémes folyás átvált vizesbe. És mikor a vizes folyásom fennáll kb 2 napja akkor jön meg.


Vannak nők akiknél másképp alakul a terhesség illetve menstuacio előtti folyás, vannak akiknel teljesen megegyezik. Ebből nem lehet kiindulni.



Ovulacio után a hő mindenképp megemelkedik. Az a kérdés, hogy nemvart napján leesik e. Itt is vannak kivételek, mert van olyan akinek a ciklus 2-3 napján esik le. Ezt úgy tudod megfigyelni magadon ha több hónapig homerozol.

2023. febr. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Az ovuláció után, a ciklus második felében magasabb a testhőmérséklet. Ez elég jól valószínűsíti, hogy valóban volt peteérés. Végig hőmérőzted reggelente a ciklusod, vagy csak olvastál valamit a megemelkedett hőről?
2023. febr. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

A hőmérsékletről olvastam és tegnap - ma reggel megmértem... (hát jó alacsony volt)

Előtte sose mértem mert amúgy is örülök ha nem alszom el reggelente :D

mint írtam, nekem szombaton volt az ovuláció tesztem pozitív akkor az nap elkezdett görcsölgetni a hasam ez azóta sem múlt el nem tudom pontosan mi okozza de nem úgy fáj, mint mikor megvan hanem ha szépen akarom kifejezni magam akkor be-be szúrogat hol jobb hol bal alsó részen, de az elvileg száraz napokon nekem fehér folyásom van és nem tudom, hogy ez így normális e (mielőtt valaki leírná, hogy tuti gomba: jelzem, hogy nem! nem viszket, szagtalan, nincs semmi bajom!)

2023. febr. 2. 10:46
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen normális. Nekem alig van száraz napom.
2023. febr. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Én ennyire nem voltam rákattanva, hogy azt figyelgessem mikor mi folyik a hüvelyemből. Nekem a menstruációig bezárólag mindig száraz időszak szokott lenni és ez a sikeres hónapban sem volt másképp. Annyi, hogy menstruáció helyett nagyon nag mennyiségű fehér krémes váladék jött. Szerintem ennyire ne figyelgesd magadat, mert be fogsz dilizni. Van itt a gykn példa erre bőven, aki azt hiszi, ha fingik kettőt már terhes, mert ő csak egyet szokott. Élvezzétek ezt az időszakot! Szerintem ez a része az egyik legszabadabb, és ne azon agyalj, hogy minek mikor kell folynia onnan, ami egyébként is egyénfüggő.
2023. febr. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

6/ Szerintem azzal, hogy ezt a kérdést ki írtam és itt kapok rá választ nem azt jelenti, hogy dili vagyok vagy hogy be fogok dilizni ha ennyire figyelem magam. Hozzáteszem szerintem semmi probléma nincs azzal, ha egy nő figyeli magát hisz mi másként ismerné ki a helyzeteket. (szerintem van nálam rosszabb is) de egy jó tanács vagy bármi senkinek sem árt. :)

Gondolom te sem egyből tudtad, hogy mi mikor mit jelent.

Te soha nem figyelted magad gondolom ?! :)

2023. febr. 2. 12:20
 8/18 anonim ***** válasza:
50%
Mindenkinek más a ciklusa. Valószínűleg a te ciklusod nem olyan, mint enyém. Nekem is vagy egy év kellett a fogamzásgátló után mire kiismertem a ciklusomat, hogy mikor milyen. Amikor ennyire figyelgettem a próbálkozós hónapokban magamat, akkor sose estem teherbe. Itt senki sem tud semmilyen tanácsot adni neked, mert a Julinak van folyása, de a Marinak nincs. Azt próbálom neked elmondani, hogy ez egyénfüggő és erre nem tudsz apellálni. Hiába tudod, hogy x nőnek milyen a folyása. Attól sajnos te nem leszel terhesebb, akármennyire is szeretnéd. Szexeljetek jókat, bulizzatok, piáljatok, élvezzétek az életet. Nekünk másfél év után egy szromle és bulizzunk hónapban fogant meg a kislányunk. Előtte időzített szex, ovulációs tesztek, tünetek pontos figyelése, datálása appba stb. Nem is lettem terhes. Aztán következő hónapban 3 házibuliban, egy technobuliban voltunk, 2x be is rúgtam. Következő hónapban pozitív lett a tesztem. Annyira nem hittem, hogy terhes vagyok, hogy tesztelni se akartam, mert hát nem érzek semmit. Azért nem éreztem semmit, mert nem figyelhettem magamat árgus szemekkel. Tapasztalat, amit írtam, nem több. Most, hogy te megfogadod vagy sem, az már a te egyéni szuverén döntésed.
2023. febr. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

" Attól sajnos te nem leszel terhesebb, akármennyire is szeretnéd. "

Ezzel a mondattal elvágtad magad.. senki nem írta hogy terhesebb szeretnék lenni. Attól mert megmerem kérdezni, hogy EZ MI ? attól még miért kell egyből letámadni az embert. :)

A kislányoddal is így leszel? ha terhes vagy csak nézegeti majd hogy egyáltalán van neki peteérése akkor egyből le fogod szúrni hogy ne? inkább menj szerelni meg bulizni idd le magad ENGEDD EL jó lesz akkor ?!

Na ne már.. Én tapasztalatokat kértem nem kioktatást, hogy mikor mit csináljak. Ha én figyelni akarok akkor figyelni fogom, ha rágörcsölök az is az én gondom. :)

Köszönöm a hozzászólásod, neked így sikerült nekem másképp fog. :)

2023. febr. 2. 12:45
 10/18 anonim ***** válasza:
Én le is írtam a tapasztalatomat, ha nem tűnt volna fel. Az, hogy neked nem tetszik, az már a te egyéni dolgod. Az meg, hogy elvágtam magamat nálad, kicsit sem hat meg. Ez egy anonim fórum, még nick nevünk sincs. Én leírtam a tapasztalatomat, mint akinek volt már egy végig vitt egészséges terhessége. Ha nem tetszik, ne írj ki kérdést. Nem vagyok pátyolgatós típus, sajnálom, ha esetleg ez neked problémát okoz. És igen, azt fogom mondani a lányomnak, hogy bulizz, piálj és szrd le, mert görcsösen figyelni magadat nem egészséges. Egyébként egy év után anyukámnak sírtam el magam, hogy el kell menni vizsgálatokra, mert nem akar jönni. Ő meg akkor azt mondta nekem, hogy nincsen nekünk erre szükségünk. Engedjem el, semmi bajunk nincsen. Szexeljünk jókat és menjünk el szórakozni. Igaza is lett. Bár anyámnak mindig igaza van, szóval nem lepett meg. Te tudod mit csinálsz, de én nekem ez bejött. Ha meg azt mondom, hogy egy kis Mariska is volt abban a vízipipában, akkor teljesen kiakadsz szóval azt nem fogom javasolni neked.
2023. febr. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!