Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » December 6-án volt az utolsó...

December 6-án volt az utolsó mensi első napja,28 napos ciklusaim vannak, kétnaponta együtt vagyunk. Mikor tesztelhetek végre? Nagyon türelmetlen vagyok. Lehet ilyenkor már valami tünetem? Tesztelhetek mondjuk hétfőn reggel esetleg?

Figyelt kérdés
2008. dec. 27. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! A legérzékenyebb teszttel max.mensi elött 2 nappal tesztelj akkor esetleg már kimutatja! Az sem jó ám ha minden nap 1ütt vagytok ugye tudod??
2008. dec. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem jó, épp ezért csak minden másnap vagyunk együtt, meg így nincs annyira kötelező jellege az együttléteknek!

Köszönöm a gyors választ!

2008. dec. 27. 16:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Képzeld! Miis így csináltunk minden másnap és már nem esett jól!Aztán meg nem tudtunk köv.hóban 1ütt lenni csak 2szer! Így több volt az anyag is;)! És terhes lettem:)! 7.hetes kismami:)! Drukkolok! Nem feltétlen az a jó ha sokszo van 1ütt az ember!
2008. dec. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja! Első voltam:)!
2008. dec. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Ugyanígy voltam mint te tavaly: dec 6-n volt meg utoljára, és január első hetében csináltam tesztet, akkor még negatív lett, de rá pár napra már pozitív, orvosnál január közepén voltam. A kisfiam 3 hónapos múlt. Hajrá!!
2008. dec. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!