Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe eshetett -e a párom,...

Teherbe eshetett -e a párom, vagy csak én szeretném ezt elhitetni magammal?

Figyelt kérdés
Az utolsó menstruációs ciklusának első napja december 7-én volt, a vége pedig 14-én. Másnap szeretkeztünk (15-én), mikor is félig beléélveztem, mert utánna kiszálltam és a többi a pocijára ment. Pár perc múlva elkezdett belőle folyni. A következő aktusunk 25-én éjjel, illetve 26-án hajnalban történ, amikor is teljesen beléélveztem és addig nem szálltam ki, míg le nem apadtam, hogy ne follyon ki semmi belőle, nem is folyott. A 26-ai aktusunkat követően 10-20 percre rá egy hirtelen jött erős fájdalmat érzett az alhasi tájékán, a méhe környékén, ami egyszerre el is múlott. Mostanában elég fáradékony, korán fekszik, korán kell, ingerlékeny, de folyásra, görcsökre, hányingerre nem panaszkodik. A következő menstruációs ciklusának első napja január 4-ére várható(1 hét). Lehetséges az, hogy teherbe eshetett, nem csúsztak ki az aktusok az időből, jelenthet valamit a hirtelen jött erős alhasi fájdalom, illetve a fáradékonyság? Van még esély a következő 1 hétben a próbálkozásra?
2008. dec. 27. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem már csinálhat tesztet,lassan kimutatja,ha baba van.A 15.ei aktus korai volt,mert a feltételezhető peteérése 21.én lehetett,a 25.-e még talán jó időzités volt.Sok szerencsét!
2008. dec. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%

Végülis az 1 hét "várható" menstruáció előtt lehet érzékeny, ingerlékeny, fáradékony a párod arra utalóan, h. következik az ideje.

Ha "hivatalosan" jan. 4-re várjátok, akkor előtte kb. 2 héttel (14 nappal) lehetett az ovuláció és termékenyíthetőség ideje (kb. dec. 20 körül +/- 2-3 nap. Egy picit számolni kell.

Ha az említett időpontokban voltatok együtt, akkor ilyen hirtelen nem lehet "rosszul".

Viszont ha 15-e körül sikerült volna megtermékenyíteni (lehet előbb az ovuláció is - sokmindentől függ) a petécskét, akkor viszont rá kb. egy héttel már a beágyazódás megtörtént (kb. 22-én), s ettől már akár lehet igen, rosszul (terhesség).

Hasfájdalom lehet a méhizmok összehúzódásától, ha esetleg még egyszer van (orgazmustól) ovuláció, de ártalmatlan dolog is... Elvileg, ha volt peteérés, ovuláció, de valamiért nem sikerült teherbe esni, normál esetben 1 héttel a mens. előtt már túl sok remény nincs az akció sikerességében. Csak akkor ha esetleg még egy tüsző megérett.

2008. dec. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sztem a 25-e nagyon kédő már a 15 meg nagyon korai...

A jelek meg nem jelentkeznek ilyen gyorsan. Még ne teszteéjetek, mert csak kidobott pénz... Ha nem jön, akkor majd olyan 8-a 9-e körül, de akkoris valami érzékeny tezsttel.

Sok szerencsét!

2008. dec. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ezen a honlapon meg tudod nézni, mikor volt a párodnak nagyon termékeny napja. [link]

Ez elméletileg a párod termékenységi kalkulátorának eredménye. Nekünk ez alapján összejött a baba. Ha esetleg mégsem jött most össze, akkor tudtok ütemezni januárban! Sok sikert nektek. Szorítok!

2008. dec. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!