Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mikor lenne...

Szerintetek mikor lenne erdemes tesztelni?

Figyelt kérdés

Clistilt szedtem ebbe a honapba. 24 e reggelen a legnagyobb tuszom 19 mm es volt es a doki azt ajanlotta hogy 25- 26 an legyunk egyutt. 26 an mar fent volt a hom majd ujra leesett. Fogalmam sincs mennyi tuszom lehetett csak a legnagyobbat irta es mondta.


2 napja volt egy eles fajdalmam.


Szerintetek mikor lenne erdemes tesztelni egy erzekenyebb teszttel?


Koszonom :)


2023. febr. 5. 13:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Az elmaradt menstruáció után érdemes tesztelni.
2023. febr. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt tudom :) de a kerdesem inkabb arra szolt hogy mikortol mutathat valos eredmenyt a terhessegi teszt nem vart elott.
2023. febr. 5. 13:28
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem már mutatná a teszt a 26.ai együttlétbol
2023. febr. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Elméletileg 14 nappal az aktus után. De, nem biztos, hogy akkor volt tüszőrepedés, amikor a doki mondta, tehát nem tudhatod a fogantatás lehetséges idejét. 14 után már kétnaponta tesztelhetsz.
2023. febr. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem vart elott van akinek egy nappal meg negativ,ket nap mulva pozitiv..vannolyan is,hogy a nem vart elott harom nappal mar pozitiv...ezert erdemes megvarni a nem vart napjat,vagy utana egy napot.
2023. febr. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ovu után 9-10 nap
2023. febr. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lassan 10 éve olvasgatok itt, és azt kell mondjam 12.dpo az ami már valósat mutat. De csak, ha biztosan tudod mikor volt ovud. Pl nekem 10.dpo full hómező 11.dpo-n már halvány pozi. De mégis a 12.dpo az amin egy 10-es tesztnek mindenképp mutatnia kell, ha sikerrel járt az ember.
2023. febr. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Sajnos mivel nem volt vegig uktrahangos kovetes igy csak azt tudom hogy 19 mm volt a legnagyobb tuszo. Hat nem tudom!


Annyi biztos hogy tegnalelott es tegnap is ugy fajt a hasam mint mikor ciklus elso napjan vagyok.. es sehol semmi egy csepp sem. Igy ebbol gondolom hogy csak csak valahol mensi kornyeken lennek.


Tegnap elott csinaltam a tesztet idon belul negativ de idon belul derenget valami.. 1.5 ev probalkozas utan predinel ezt negativnak veszem.


De meg mindig nem jott meg szoval bizakodo vagyok.. szokasos 36.7 helyett a hom 36.9 fele van :) bizakodok

2023. febr. 7. 18:24
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi ujsag kerdezo?
2023. febr. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!