Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A baratomnak megengedtem hogy...

A baratomnak megengedtem hogy ovszernelkul betegye. Kb 1 percig hagytam utana mar szoltam neki hogy vegye ki,semmi nem történt…(?)

Figyelt kérdés

Viszont kicsit félek hogy így teherbe lehet e esni…?

Tudom hogy a paliknal az előnedvben is vannak spermiumok.

De a baratomnak nem jott semmi elo valadek.

Tudom hülye vagyok hogy igy csinaljuk, de ha lefekszem vele nyilvan akkor hasznalunk gumit.

Csak kiakartam probalni guminelkul



2023. febr. 10. 15:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Igen,ez hülyeség volt. Óvszer nélkül csak neki jobb,de nem lehet túl eszes ő sem. Reméljük gyerektartást majd tud fizetni...
2023. febr. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem jött semmi előváladék. Mert a te pasid az egyetlen a világon akinek nem jön, és amúgy is érezné, ha jönne, mert ez már csak így megy. Ja nem. Mind ezt mondja.
2023. febr. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

13 éves vagy???

Úristen b+!!!

2023. febr. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%

A válaszolók kicsit eltúlozzák, hogy tanulj belőle és többet ne csinálj ilyet. Ebben igazuk is van. De azért a valóság az, hogy elenyésző az így teherbe esők száma. Igen, esély van rá, de nem olyan sok, mint amennyire itt paráztatnak.

A ciklusod melyik részében volt egyébként?

2023. febr. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%

Elég nagy butaság volt az az 1 perc is, ha gond lenne a baba. Az előváladék egy folyadék, ami arra van, hogy tisztítsa meg az utat a spermiumoknak. Tartalmazhat korábbról spermát és a férfiak nem érzik, amikor jön.

Mikor történt az eset?

2023. febr. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
47%
Ennyitol is lehetsz terhes, foleg ilyen fiatalon (eszed az nincs sok abbol gondolom hogy gyerek vagy ). Abortusz, vagy orokbeaadas.
2023. febr. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
98%
Miert kell ennyire tuldramatizalni? 😩😩 Minimalis eselye van! Meg ha pont jokor beleelvezessel szeretkezik egy egeszseges par is 30-40% .
2023. febr. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
43%
7es, érdekes, én meg egyszer csináltam hasonlóan és terhes lettem. Ismerek másokat is.
2023. febr. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Itt mindenki így van vele, és már a mensi előtt 20 nappal is tudják hogy terhesek, na meg épp elég nekik hogy hozzáértek a párjuk f*rkához. Persze.
2023. febr. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
83%

[link]

Gyengébbek kedvéért a kérdező esetére a megszakítás tökéletes alkalmazása vonatkozik. Konkrétan kevesebb, mint fele akkora esélye volt teherbe esni, mint "tipikus óvszerhasználat" esetén.

Nagyon nem ez a megfelelő módszer gyereket egyáltalán nem tervező fiatal lányoknak. Van esély terhességre így is, ha pont ő az a sok százezerből, aki terhes lesz egy ilyenből, akkor nem vigasztaló, hogy kicsi esélye volt. De! Hiába pontoztok le, a tény, az tény marad. Nem esnek ennyitől teherbe tömegesen nők egyetlen alkalommal. Előfordul nagyon RITKÁN. Szóval nyugodtan pontozzatok le, ha jól esik, de attól meg ez az igazság.

#4

2023. febr. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!