Sikerülhet így?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Most olvastam kicsit jobban utána a megtermékenyítésnek, az ovu nyáknak és minden oldal mást állít. Abban a hitben voltam, hogy a tojásfehérje szerű nyák ovulacio napján van, most azt olvastam más helyen, hogy megelőzi az ovulációt 3-4 nappal is akár! Illetve beágyazódási pecsételés nem létezik, elő sem fordulhat.

Az én esetem:

Február 6-án volt tojásfehérje szerű nyák, együtt is voltunk a férjemmel, majd legközelebb csak február 10.-én és 12.-én voltunk együtt. A most olvasottak alapján elvileg az ovum 9.-én volt. Meddig életképesek a spermiumok? egyik helyen 1 napot, másik helyen 3 napot, harmadik helyen 5 napot olvastam. A petesejt csak 24 órán keresztül megtermékenyíthető? 18.-án volt egy ici-pici barnás pecsételés, amit nem tudok hová tenni, soha nem fordult még elő. Vajon sikerült teherbe esni így?



2023. febr. 21. 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Ha 18.án a beágyazódás miattvolt pecsételés akkor holnap reggel egy predictor early teszt pozitív lenne
2023. febr. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod! :)

10-es tesztet nem tudok reggelig szerezni, gondolom a 25-ös tesztel ne is próbálkozzak, majd csak holnap után. Jól gondolom?

2023. febr. 21. 13:28
 3/4 anonim ***** válasza:
45%
Nekem az x epil is mutatta, csak halványan és kicsit időn túl, már látszott mintha lenne rajta valami de csak 10 perc után lett jobban látható, egy próbát meg ér.
2023. febr. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod! ☺️
2023. febr. 21. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!