Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek ettől terhes?

Lehetek ettől terhes?

Figyelt kérdés

A barátommal nem védekeztünk de nem élvezett el és kb 2 percig tartott az egész dolog aztán viszont addig dörzsölte a nemiszervemhez a péniszét még el nem élvezett és rá élvezett a nemiszervemre de nem folyt be.

Ettől lehetek terhes?

(Nem kérek kioktatást meg minden ilyesmit mert mindent tudok nagyjából csak tesztet nem csináltam még.)

Ja és utána kb 2-3 perc múlva le is töröltem magamról.



2023. febr. 21. 21:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

"Ja és utána kb 2-3 perc múlva le is töröltem magamról."


Ja és ez teljesen lényegtelen, nem tudtad?


Egyébként, ha került a puncidba is (elég egy minimális) akkor lehetsz terhes..

2023. febr. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Gymnospermatophyta válasza:
88%
Biztosan nem mondok újat, hiszen mindent tudsz (nagyjából), de: ha nem szeretnél gyereket, akkor védekezzetek.
2023. febr. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ajánlom Cserháti-Herold Janka youtube csatornáját: Hormonmentes. Tanulj kicsit a saját testedről, válaszokat is kapsz ott.

Pl ha ismernéd a saját ciklusodat, akkor tudnád, hogy mikor oké egy ilyen együttlét, és mikor kerülendő. Mivel én nem ismerem a ciklusodat és hogy hol tartasz benne, termékeny vagy-e, ezért nem tudom megválaszolni a kérdésedet.

Viszont ha épp termékeny vagy, akkor a megszakításos együttlét is kockázatos, mivel az előváladékban is lehetnek hímivarsejtek. Szóval alapvetően nem ajánlanám. Inkább védekezzetek rendesen.

2023. febr. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%

"mindent tudok nagyjából "


Sajnos buta vagy mint a tök. Ha csak nagyjából is tudnál mindent, nem írtad volna ki ezt a hülyeséget...

2023. febr. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
9%

Ha úgy van, ahogy leírtad, akkor biztosan nem.

A fogamzóképes idő 28 napból néhány óra. A spermiumnak olyan hosszú az út, mint neked Budapest - Bécs (gyalog és hóesésben) Gondolj arra is, milyen nehéz gyereket csinálni, ha mindketten akarnátok is, mert nem jön össze. Tehát, nyugi!

2023. febr. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%

"2 percig tartott az egész"

És utána nyilván mindent visszaszívott, ami közben kijött belőle, igaz?

Ezt mondd majd a gyerekednek:

"Egyetlen cseppből születtél kicsim - és az apád még csak nem is élvezte!"

2023. febr. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
82%
A leírásod alapján gyanítom hogy neked még iskolában a helyed nem a szülészeten
2023. febr. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%

Mondjuk azért kíváncsi lennék arra, hogy mit tudsz "nagyjából" ?

Mert elárulom, hogy egy punciba dugott kuki az egyenes út a gyerekhez. Ezt elég, ha "nagyjából" tudod.

(Gy.k: csorog az már az első bedugás alatt is. 2 perc alatt ahányat lökött rajtad, annyiszor jött belőle valami.)

2023. febr. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mindegy: hiába méltatlankodsz, kérdező.

Teljesen mindegy, mennyi percig tartott, ha egyszer nem szívta vissza utána a dolgokat.

Mondom, hogy már az első lökésnél is jöhet bármi.

2023. febr. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
38%

Nem értem, hogy a válaszadók többsének miért öröm a kérdezőt feleslegesen ijesztgeni és idegesíteni.

Remélem elmúlik a szorongás, nem lesz semmiféle káros következménye a történteknek. Boldogan szerethetitek egymást és együtt tervezhetitek a csodálatos életet.

Tanuljatok sokat, legyetek szerencsések és kapjatok meg minden örömöt az élettől!

2023. febr. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!