Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitívat teszteltem pár...

Pozitívat teszteltem pár napja, de kicsit barnás a hüvelyváladékom?

Figyelt kérdés
Ez belefér vagy gondot jelent és menjek előbb orvoshoz? Csak törlésnél látszik, a fehérneműn semmi. Minimális görcs és hasfeszülés van olykor mellé. Hétfőn kellett volna megjönnie.

2023. febr. 23. 13:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Elég lutri, lehet, hogy semmiség, lehet, hogy nagy a baj, nehéz helyzet ez. Igazából, ha orvoshoz mész sem lát még valószínűleg semmit, de tudom, ez nem vigasztal. Egy próbát amúgy megér, mert lehet, hogy kapsz progeszteront, és ha az a gond, akkor a pótlásnak segítenie kell. Minden jót kívánok! Esetleg majd írd meg, mi volt!
2023. febr. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem menj az orvoshoz én is vártam vele később mentem írt fel cyclogest de akkor is el ment a baba

Mondta is hogy egyből mennem kellett volna

2023. febr. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Menj el dokihoz minél hamarabb. Ír fel progeszteront, ami segít fenntartani a terhességet.

Progi hiány miatt szokott barnázás lenni általában. Elég gyakori jelenség, nem kell megijedni. Nekem is volt ilyen az elsőnél.

2023. febr. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Akkor csak elmegyek orvoshoz, az a tuti. Kértem időpontot magánba, de csak jövő hét szerdán tudnak fogadni. Addig hátha minden rendben lesz.
2023. febr. 23. 13:48
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha progihiány miatt vérzel, akkor jövő hét szerdán késő lesz már.
2023. febr. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal menj dokihoz vagy ügyeletre!
2023. febr. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Jó az ügyelet 2es vagyok

Jobohet iszonyat messze van és talán késő is lesz inkább menj be feleslegesen mint hogy baj legyen sajna én későn mentem

2023. febr. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Felhívtam újra a rendelőt, holnap 11-kor fogadnak SOS-be. Szorítsatok! 🙏
2023. febr. 23. 14:49
 9/15 anonim ***** válasza:

Írd majd le, hogy mit mondtak :)

Szorítok 🤞🏻

2023. febr. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Örülök hamarabb mész én is így voltam . Barnáztam nagyon picit 2-3 napig

Kaptam progeszteron kupot

Most egy hónapos a pici fiam .

2023. febr. 24. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!