Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A menstruációm 3. napján...

A menstruációm 3. napján voltunk együtt, azóta szinte minden nap alhasi szúró fájdalmam van, egy hete. Ez utalhat arra, hogy teherbe estem?

Figyelt kérdés
Nem ment el bennem a férfi. Folyamatosan szúr jobb oldalon a hasam ilyen nyillaló szerűen. Ez mire utalhat?
2023. febr. 24. 23:10
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Egy fini fertőzésre..
2023. febr. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idő telt el azóta? Volt védekezés? Csináltál tesztet? Másrészt menstruáció alatt érzékenyebb vagy, az ilyen akciókkal baktériumokat is könnyebben be lehet szedni, nekem ilyenkor mindig fáj mindenem alapból is. Elmúlt azóta a menzeszed és akkor kezdődött miután együtt voltatok? Annyit még hozzá tennék, hogy ha hűvösebb a szobám és nincs rajtam nadrág egy darabig napokig érzek ilyen alhasi fájdalmat, olyankor fel szoktam fázni kicsit, te nem vagy fogékony erre, hátha hűvösebb volt a levegő közben?
2023. febr. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 babyboom567 ***** válasza:
Simán fertőzést kaptál.
2023. febr. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!