Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap mikroszkóp páfrányos,...

Tegnap mikroszkóp páfrányos, volt nyúlós , tojásfehérje szerű folyás megtörtént, tegnap előtt együtt is voltunk. Most akkor mi a jó időzítés? Lehet lecsúsztunk a dologról?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek!Ha ma még együtt leszünk az jó, vagy már késő? Azért is vagyok bizonytalan, mert az ovu teszt negatív (halvány ugyan, de az tudjuk, az negatívnak számít).Ja, és a menzeszem teljesen szabálytalan.
2008. dec. 28. 08:07
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem most van peteérésed. az ovu teszt pozitív az ovuláció elötti napon (max 2 nappal elötte) vagy is szerintem most van ovulációd. de ugye a sperma kb 3 napig életben van benned. az hogy együtt lesztek mindenképpen jó.
2008. dec. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! Picit megnyugodtam, bár nem értem miért nem volt poz. az ovuteszt, akkor két napja.
2008. dec. 28. 08:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem vált be az ovuteszt, mert nekem is csak halvány volt a 2.csík egyszer ami nega, (de lehet hogy a nap folyamán lett pozitív csak nem csíptük el) és amikor megjelent a nyúlós folyás rá 1 napra voltunk együtt, akkor is volt ilyen folyás. Most 1 napja késik, a hőm magas, fáj a mellem...de még nem teszteltem. Szóval ma is legyetek együtt és minden esély meglesz a babára! Sok sikert és babásodást kívánok!!!
2008. dec. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!