Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódási vérzés, progeszte...

Beágyazódási vérzés, progeszteron hiány, vagy csak meg fog jönni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Biztos ovu-val 10. dpo-n tartok. Néhány órája pár csepp vért találtam a bugyimon, feszül kicsit az alhasam. Csináltam egy tesztet, halvány, de jól látható pozitív. 13 napos a luteális fázisom, szinte mindig, úgyhogy még nem kéne megjönnie hivatalosan. Nem akartam ennyivel orvoshoz rohanni, de kicsit megijedtem, szerintetek mi lehet?


2023. márc. 1. 16:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Semmi. Beágyazódásra vagy akármi, ha csak egy csepp volt nem kell vele semmit tenni.


Ha erősödik vagy átmegy konstans barnázásba akkor kell orvoshoz menni.

2023. márc. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

9-10. dpo-n volt két napig kevés barnás folyásom. Azt hittem megjön, mert így szokott kezdődni. Helyette a barnázás elmúlt, és iszonyat görcsölt a hasam, pedig nem szokott menzesz előtt (meg alatt se). Rá 4 napra este pozitív lett a teszt, teljesen egyértelműen.

Szóval -bár annyira én sem hittem ebben- tényleg létezik beágyazódási vérzés :D

2023. márc. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!