Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kiszakadt a gumi,mennyi idő...

Kiszakadt a gumi,mennyi idő után érdemes tesztet csinálni?

Figyelt kérdés
Én nagyon örülnék a babának,a párom még halasztaná pár évet,de én semmiképpen nem szeretnék se esemény utánit bevenni sem pedig abortuszt.Több helyen olvastam hogy 7-10 napot kell várni az aktust követően,esetleg tudtok olyan tesztet ajánlani ami pár nap után kimutatja?

2023. márc. 5. 21:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
59%
Off, de nem érdekel. A hányinger elkap az olyan nőktől, mint te. Védekeztek, de ráerőltetnéd a gyereket. Ha férfi lennék, és én lennék a párod, azonnal szakítanék, és mehetnél, amerre látsz.
2023. márc. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Es ennek most igy van ertelme? Parod nem akar gyereket. Ha kozli veled, hogy elhagy, egyedul is bevallalod?
2023. márc. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
79%

Egyetértek a 11-el, ez ritka gáz hozzáállás. Megmondta a párod, hogy még nem szeretne gyereket, nyilván nem is terveztetek mostanság, hisz nem véletlen védekeztetek, erre most hogy kiszakadt a gumi "visszaélsz" a helyzettel és csak azért sem veszel be eseményutánit, mert neked most azonnal kell a gyerek. Végülis kit érdekel, hogy a párod mit akar, tök jó megoldás ráerőltetni egy nem kívánt gyereket a másikra, ezekből mindig szuper történetek szoktak kisülni. Ja várjunk csak...mégsem.

Helyében abban a pillanatban vágtalak volna ki, hogy ezt közölted, aztán kedvedre lehet babázni, amúgy is óriási "buli" egyedülálló anyának lenni.

2023. márc. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!