Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt olyan, akinek a terhesség...

Volt olyan, akinek a terhesség első jelei között volt-az elmaradt vérzésen kivül- a mellbimbó érzékenysége, megnagyobbodása?

Figyelt kérdés

Kb 1 hete késik, de minimum 6 napja. Még nem teszteltem, mert nem is gondoltam rá ebben a hónapban, hogy terhebe eshetek. Peteérés előtt kb 3 nappal voltunk együtt. És utána nem volt rá alkalalom, csak amikor már messze túl voltam az ovuláción.

Sosem szokott késni, és ezért furcsállom a dolgot. Plusz enyhén érzem a melleimet a mai napig , és mellbimbómat rendesen nagyobbnak érzem/látom és az is érzékeny. Nyilván fogok tesztelni a héten, de tulajdonképpen tegnap esett le, hogy itt valami furcsaság van. Persze lehet hogy csak kimarad vagy valami felborult, de ha pár napon belül nem jön meg, biztosan tesztelek.

Van már egy gyermekem, vele a tesztelésre is jobban rágörcsöltem, ott első alkalommal meg is csináltam, pedig semmilyen szinten nem emlékszem mellérzékenységre. Mellesleg szülés óta, ami 4 éve volt, nagyon hamar visszállt a menstruációm és soha egyszer sem késett. 🤷🏻‍♀️

Kiváncsi vagyok, hogy csak a testem viccel-e meg, vagy valami csoda folytán ennyivel ovu előtt összejöhetett?!

(Jópárszor voltunk már így és eddig sose lett baba belőle)


2023. márc. 6. 20:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kb. akkor kezdett érzékeny lenni a bimbóm, mikor meg kellett volna jönnie. De 6 nap késés után értelmetlen kérdések helyett csinálhatnál egy tesztet....
2023. márc. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Értem. Köszi.

Nem gondolom értelmetlennek a kérdésemet, miért ne lehetnék kiváncsi más tapasztalataira, ha épp nekem ilyen jellegű eddig még nem volt.

Igen, csinálhatnék tesztet, de 2 barátnőm is volt hogy teszteltek pár napos késésnél, aztán pár napra a tesztre mégis megjött. Többek között ezért sem sietem el. De mellesleg tesztet is csak ma vettem, mert ahogy írtam eddig valahogy meg se fordult a fejemben hogy ez lehet. Illetve motoszkált már a múlt héten, de minden nap úgy voltam vele hogy holnap majd megjön. Természetesen ha továbbra se jön meg a vérzésem, fogok tesztelni.

2023. márc. 6. 20:50
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

6 napnál tartasz, és sejtésem szerint ez a második kérdésed ebben a témában.

Meddig szeretnél várni, a 12. hétig, hátha akkor már biztos?

Oké, nem kell ovu után 3 nappal elkezdeni tesztelgetni, de 6 napos késésnél úgy, hogy egyébként 4 éve sosem késett a vérzésed, ráadásul tüneteket is észlelsz, amit nyilván terhességi jelnek vélsz, hiszen úgy is lesz olyan, aki éppen ezt tapasztalta...

Komolyan nem értelek. Azért ennyire nem drága a teszt, hogy ennyire sajnálni kelljen. És 6 nap késésnél este is kimutatja...Pontosabban azt is megértem, ha kivársz, csak akkor nem értem, minek teszel fel kérdést:D

Elhiheted, van egy rakás nő, akinek fájt a melle, mikor terhes volt, meg egy rakás olyan, akinek fájt és mégse volt terhes.

2023. márc. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Konkretan holnap 5 hetes terhes leszel, ha terhes vagy. Nem nagyon ertem, mi a fenere varnal.

De akkor ne tesztelj, te dolgod.

Csak kar talalgatni, mert a tunetek annyira elteroek, jonnek-mennek, mindenkinel mas.


(Amugy akar most azonnal is tesztelhetnel, kimutatna, ha az vagy).

2023. márc. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Jelen! 🙋🏼‍♀️

A késes után 2 nappal már nagyon érzékeny volt.

2023. márc. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszok hatására csináltam egy tesztet, mert most tudtam hogy nyugiban vagyok egyedül itthon, úgyhogy mikor ha nem most.

Ennél pozitívabb nem is lehetne..

igazából nem tudom miért vàrtam eddig, valahol nem is hittem hogy terhes lehetek, minden jel ellenére.

Nagyon messze volt az ovuláció és nagyon sok minden történt a hónapban, ez lett volna az utolsó gondolatom. Persze örülök, csak még fel kell ocsudnom.

2023. márc. 7. 15:29
 7/12 anonim ***** válasza:
42%
Huh, hát ki hitte volna….
2023. márc. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Hát most na😏

Én nem.. plane hogy első gyereknél màr kb pozitiv teszt napjan hanyingerem volt, kifordult a gyomrom 20 hetig. Most meg olyan etvagyam van mint egy farkasnak. 🤷🏻‍♀️ de jo, igazatok van.

Mondjuk mivel nem gondoltunk ra, nem direktbe “csinaltuk” es nem is görcsöltem ra hogy nem jött meg, szentül hittem hogy valami mas dolog lesz a háttérben.

2023. márc. 7. 15:35
 9/12 A kérdező kommentje:
És arról nem beszélve, hogy mivel az ovulàciót is pontosan érzem, tudtam hogy elötte kb 3 napos együttlét az túl sok időtáv a teherbe eséshez. Legalábbis eddig nekünk nem jött be.. de ugy latszik ez is abszolút megtörténik.
2023. márc. 7. 15:37
 10/12 anonim ***** válasza:
Gratulálok a babához ☺️ Amint “feldogod” biztos nagyon boldog leszel, jó egészséget nektek :)
2023. márc. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!