Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Dominans follikculus nem...

Dominans follikculus nem látható?ezot jelent ? Clostilbegyt szedtem ebbe a ciklusban

Figyelt kérdés
2023. márc. 8. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez azt jelenti, hogy domináns tüsző nem látható, gondolom egyik petesejted se elég nagy. Ez nem túl jó, de gondolom az orvos elmondta.
2023. márc. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem mondta a gind az hogy ciklus végén vagyok.

Nem mondott ez a orvos semmit sajna sztk

2023. márc. 8. 18:41
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ja, hát ciklus végén nem is kell lennie. Azt hittem ovuláció előtt állsz, azért nézték.

Ha nem kommunikál az orvos megfelelően vagy nem bízol benne, akkor ajánlom, hogy váltsd le.

2023. márc. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

11mm endimetrium ennyit látott még

De most nem az én orvosom volt

Akkor ilyenkor nem is láthat semmi olyasmit ?mondjuk a sikerült is a baba akkor mit látott volna kb.4 hetes lennék

2023. márc. 8. 23:04
 5/7 A kérdező kommentje:
De egy bunkó orvos volt
2023. márc. 8. 23:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Terhesség esetén se látott volna még semmit. Ha lesz pozitív teszted, onnantól számított minimum 2 hét, de inkább 3 hét múlva menj orvoshoz.
2023. márc. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Persze úgy lesz ha sikerül

Pedig azt hittem hogy látja a folyamatot mikor mi történik

Az a baj nem.is hívott vissza a closti miatt ellenőrzésre időben hogy lássuk hogy mi van

2023. márc. 9. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!