Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha gumi nélkül csinálom, de...

Ha gumi nélkül csinálom, de nem élvezek a lányba, mennyi az esélye hogy terhes lesz?

Figyelt kérdés
A lány nem szed fogamzásgátlót.
2008. jan. 5. 12:07
 1/8 anonim ***** válasza:
4%
Semmi, ha nem élvezel el. Ha elélveznél akkor is csak 30%.
2008. jan. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Bizony, hogy lehet terhes. Már az előnedv is tartalmaz élő spermát és attól ugyan olyan esélyes a teherbeesés.
2008. jan. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
ha gondolod találkozzunk,és bemutatlak a fiamnak,aki ugyanigy fogant mint ahogy ti csináljátok.mi sem használtunk gumit mert nem szeretjük,és egy babaVIGYÁZZATOK lett az eredménye.VIGYÁZZATOK JOBBAN
2008. jan. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát biony elég nagy ese´j van a terhességre.Vegyétek szerencse´nek,hogy eddíg nem csúszott be.Miért nem ve´dekeztek??Sze´gyeltek gumit venni??Vagy a lány túl fiatal még a tabihoz???Ha igen,akkor mie´rt szexeltek felelötlenül????Annyi abortusz történik,miért akarjátok ti is gyarapi´tani??Gondoljátok jól át!!!!
2008. jan. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Számoljunk csak:

30ezer egy abortusz.A legjobb tabik is max 10ezerbe kerülnek 3 hónapra.Egy halott gyermek megfizethetetlen...

Amúgy simán lehet terhes.Láttam már karón varjút!

2008. jan. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Nemrég mi is ezen izgultunk a barátommal. Ő ugyanis nem képes gumiban "csinálni", valamiért nem megy neki...én meg nem szedek fogamzásgátló tablettát. Igaz kétszer voltunk "így" együtt, de aztán meg több mint 2 hetet késett a menstruációm...Nagyon megijedtem, ráadásul több jel is arra mutatott, h teherbe estem, de szerencsére megjött később rendesen:)

Ha megy gumiban is, csináljátok azzal! Ha nem, a lányzó szedjen tabit, ahogy én is fogok:)

2008. jan. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Remélem, szereted a gyerekeket. Felkészültél az apaság örömeire, és nem fogod bajban hagyni a kislányt, ha már ennyire nincs kedved védekezni. Állítólag az ilyen szerelem gyerekek különösen szépek, jólsikererültek.


Ha mégsem akarsz apa lenni, használj óvszert. VAgy a kislány szedjen tablettát. Még mindig jobb, mint az abortusz, vagy a túl korán jött gyerek. Valamiért úgy érzem, fiatalok vagytok még a családalapításhoz. No meg azt is érzem, az a gyerek apa nélkül nőne fel :S

2008. jan. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én egy hónap múlva fogok szülni, és ezelőtt mi is úgy gondoltuk, hogy így azért csak nem lehet baba... szerencsére mégis lett, de ha ti nem így gondoljátok akkor mindenképp védekezzetek, egy abortusz tönkre teheti az életeteket és a kapcsolatot is.
2008. jan. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!