Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem erősödik a teszt(képpel)?

Nem erősödik a teszt(képpel)?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Tegnap 11 dpo pozitív lett a tesztem. Délutáni teszt már jóval erősebb volt, mint a reggeli.


Most reggel is csináltam egyet, de olyan lett, mint a tegnap délutáni, talán kicsit halványabb és pecsételek is. Engedjem el? Nem fog megmaradni?



Tegnap délutáni:


[link]



Ma reggeli:


[link]



2023. márc. 22. 06:06
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
Engeddel el a tesztelést, és várj türelemmel. Tudom, hogy nehéz, de ez van.
2023. márc. 22. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges fél nap különbséggel tesztelni. Kétnaponta nézve látható a változás.

De az igaz, hogy 12. nap reggel már erősebb is lehetne predictorral..

2023. márc. 22. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%
Ez semmit sem jelent, hiszen napok sem teltek el a tesztelések között, meg amúgy is. Ha egyszer pozitív lett a teszt, minek csinálni milliót? Ha nem jön meg akkor minden rendben. Ha barnázol vagy bármi akkor meg mehetsz az ügyeletre.
2023. márc. 22. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Érdemes lenne akkor bemenni esetleg ezzel a kórház ügyeletére? Tavaly volt egy kemiaim, akkor elhajtottak a francba hogy nem foglalkoznak velem 5-6 hét előtt
2023. márc. 22. 06:45
 5/38 anonim ***** válasza:
100%

Sok vetélésesn és kémiain vagyok túl ,de az biztos hogy ami menstruáció elött megszakadt azzal én nem foglalkoztam. A kislányomnál most már mensi elött ucgt nézettem hogy emelkededik e mert akkor kaptam progit de ha nem emelkedett volna akkor nem próbálkozom semmivel. 11 dpon jogos hoyg elhajtanak . Ha nem tesztelnél elöbb nem is tudnád hoyg mi a helyzet.


Ha nem akara megmaradni akkor nem is fog.

2023. márc. 22. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
92%

Persze, menjél be úgy, hogy még meg a nemvárt napja sen volt, majd csodát tesznek...



Emberek, fogjátok már vissza kicsit a hülyeséget! Elhiszem, hogy nagyon gyereket akartok, de várjátok már meg a nemvárt napját, ne csinálgassatok már addig meg utána napi két tesztet, ne rohanjatok már 4-5 hetes terhességgel orvoshoz, mert még látni sem làtnak semmit, nem tudom, mit akartok.


Ez, amit csináltok, már orvosi segítséget igényel, annyira nem normális dolog. Menjetek, kezeltessétek a pszichéteket gyerekvállalás előtt.

2023. márc. 22. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd a pébe a teszteket, mert feleslegesen idegesíted magad. Majd egy hét múlva ha így néz ki, na akkor lehet(!) gond.


Ügyeletre meg ne indulj el, egyrészt mert indokolatlan, másrészt mert egy ekkora terhességgel nincs mit tenni.

2023. márc. 22. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat
2023. márc. 22. 07:10
 9/38 anonim ***** válasza:
62%
Legalább 24 óra teljen el 2 teszt között
2023. márc. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
9. Akarod mondani: 48.
2023. márc. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!