Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés után pár nappal...

Peteérés után pár nappal megjövős érzés?

Figyelt kérdés

Március 26.-án volt peteérésem (ovu teszttel követem) , meg is volt az ovus fájdalom. Ma pedig ismét “megjövős” érzésem van, kicsi derékfájással. Nagyon idegesít…mivel nem annyira erős, hogy fájdalomcsillapítót vegyek be, de azért enyhének sem mondhatnám, és reggel óta érzem nonstop.

Babát szeretnénk, de tudom ,hogy még a beágyazódás odébb lenne.

Tapasztalatokra lennék kíváncsi, hogy ez vmi nőgyógyászati problémára utalhat, vagy terhességre?!

Előre is köszi a válaszokat :)



2023. márc. 30. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez semmire nem utal.
2023. márc. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nálam is többször előfordul ez, de még a peteérés előtt. Nekem endometriózisom van és ciklus középidőben nem tolerálom jól a hisztamint. Rendszeres mozgás sokat segít!
2023. márc. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2-es miből derült ki, hogy endometriózisod van?
2023. márc. 30. 20:22
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem decemberben volt hasonlóan :) peteérés után 4-5 nappal kezdett mindjárt megjövős érzésem lenni, és mellé derékfájás, de az a sehogyse jó, se ülve se fekve fajta. Elmentem dolgozni, kb semmit nem tudtam csinálni el is mentem táppénzre... Aztán rá 1 hétre pozitívat teszteltem. De azért ne éld bele magad. De nagyon kívánom, hogy sikeruljön 💗
2023. márc. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2-es vagyok: az ultrahangon látható volt egy ciszta. Majd műtét után kaptam meg a diagnózist.
2023. márc. 31. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

4-es gratulálok!😍

Nekünk ez a 8. védekezés nélküli hónap. Eddig ilyen korai megjövős érzésem nem volt. De van még 9 napom a nemvártig :)🤞🏻

2023. márc. 31. 09:09
 7/8 A kérdező kommentje:
Vasárnap van a nemvárt, nagyon furi ez a hónap… nem feszülnek a melleim most mensi előtt, pedig eddig minden hónapban már előtte 7 nappal elkezd fájni. Nem értem mi van velem😅
2023. ápr. 6. 21:29
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi lett veled kérdező?
dec. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!