Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire izgultatok a legelső...

Mennyire izgultatok a legelső ultrahang előtt?

Figyelt kérdés

Lesz e szívhang, nem üres-e a petezsák, stb. :)

Hogyan nyugtattátok le magatokat?

Még kb.2 hét van a vizsgálatig.



2023. ápr. 2. 17:53
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon izgultam és arra gondoltam, hogy minden rendben lesz.
2023. ápr. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nagyon izgultam. Az volt a félelmem, hogy ott fekszek és a doki azt mondja nincs baba, nincsen szívhang. Minden vizsgálatkor addig majd kiugrott a szívem, amíg meg nem hallottam a szívverését, vagy ha nem kapcsolta be a hangot, amíg el nem kezdte diktálni az asszisztensek, hogy élő magzat stb...


Mai napig minden UH-n, Nst-n, Flowmetrian izgulok, hogy mi az eredmény, pedig problémamentes a terhességem.


39. hkm

2023. ápr. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy ezt a két hetet hogy kell kibírni :)
2023. ápr. 2. 18:12
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Mindhárom várandósságom úgy telt el, hogy izgultam az UH-k előtt. Ez teljesen természetes érzés.

Próbáld elterelni a figyelmed! Én mindent elolvastam az adott időszakról, ami pozitív volt (ez nagyon fontos, hogy csak a jót olvasd)!

Tervezgettem milyen lesz az életünk, hogy fog majd kinézni a babám...ilyesmik. Igen, tudom, hogy lehet más is a vége, de akkor ott nem akartam ezekre gondolni

2023. ápr. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

4 hetesen mennyire alakul ki kapcsolat az anya és a pici között? Márminr amit megeszek/megiszok ő abból mennyit érzékel?


1 hete antibiotikumot és gyulladáscsökkentőket kellett szednem 1 hétig. Akkor még sajnos nem tudtam hogy terhes vagyok. Nagyon félek, hogy ártottam.

2023. ápr. 2. 18:33
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Az elsővel aggódtam, hogy mi van ha tényleg terhes vagyok. A másodikkal semmi nem volt
2023. ápr. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Az első hat hétben még nincs közvetlen kapcsolat, addig nem is okoznak gondot bizonyos dolgok. Nem ártottál a kicsinek!


#4.

2023. ápr. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez megnyugtató!
2023. ápr. 2. 18:38
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé, tekintve hogy előtte nap délután elkezdődött nálam egy pecsételő vérzés. El is könyveltem kb. a legrosszabbat, aztán másnap délután az uh után már azért bőgtem, mert hallottam a szívhangját.

Most 10 hónapos :)

2023. ápr. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
63%

"1 hete antibiotikumot és gyulladáscsökkentőket kellett szednem 1 hétig. Akkor még sajnos nem tudtam hogy terhes vagyok. Nagyon félek, hogy ártottam."


Sokan nem tudják, de ha beteg vagy és épp le van foglalva az immunrendszer, gyakran könnyebben mgfogan a baba. Ugyanis a szervezet szempontjából a baba olyan, mint egy parazita, védekezik ellene. Tudtommal a gyulladáscsökkentő gyógyszerek egyes típusai is takarékra teszik kicsit az immunrendszert. Persze hogy a te esetedben pont volt-e összefüggés, azt nem lehet tudni. De lehet, hogy a betegséged nélkül nem is lennél terhes, így gondolhatsz erre is pozitívan.

2023. ápr. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!