Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha egy napon délelőtt pozi...

Ha egy napon délelőtt pozi délután már negativ lh teszt akkor hogy számoljam a dpo,?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 6. 08:52
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
Miért kell számolni a dpo-t? Hogy a 8. Napon tesztelhess és mutogathasd a negatív tesztet, ami csak a fotón néz ki negatívnak, de élőben nem az és már hanyingered van?
2023. ápr. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
20%
Az egyes úgy értette, ahogy én is. Nekem is kurvára elegem van már az ilyen értelmetlen kérdésekből.
2023. ápr. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem én nem szoktam olyan korán tesztelni csak 6dpo mennem kell dokihoz

Nem kéne egyből le támadni köszi

2023. ápr. 6. 09:16
 4/9 anonim ***** válasza:

Ezen az egy napon semmi nem múlik.


Lehet tegnap lett volna pozi még este. Így én a mait venném nullának holnap meg 1.dpo, tehát ma lesz ovu....de lehet csak holnap reped. Sajnos ezt nem lehet tudni soha.


Egyik nap pozi teszt, másnap nulla, hamradik nap első dpo. Alapvetően így kell számolni, de a biológia simán eltolja egy nappal vagy korábbra hozza. Lehet valakinek 2 órával lh csúcs után már reped is a tüszője.... na az hogy számolja? :)


Vedd az alapokat, mert egy egy nap ide vagy oda sokat nem számít. Nyilván babához a holnap már elég késő lehet.

2023. ápr. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm

Csak nekem késő este pozitív másnap reggel is pozitív lett de délután már negativ volt ezért nem tudom

2023. ápr. 6. 14:06
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor a késő esti az lh csúcsos nap, másnap az ovus és harmadnap, tehát holnap az 1.dpo
2023. ápr. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Rendben köszönöm így már értem

És még egy kérdés ma volt egy nagyon kevés vér folt torlesnel,mitől lehetett ?

2023. ápr. 6. 14:59
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ovus vérzés, tehát megtörtént a repedés :) Ha voltatok együtt, az időzítéssel nem lehet gond. A vér utáni nap már szinze teljesen esélytelen.


Kár, hogy vér nem jelentkezik mindig xD azzal lennénk a legközelebb a sikerhez vezető úton xD

2023. ápr. 7. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Előtte este együtt voltunk másnap délelőtt volt a vér
2023. ápr. 7. 06:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!