Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 11. Dpo egyértelmű pozitív...

11. Dpo egyértelmű pozitív teszt, ma Predictor Early viszont negatív, lehet csak kémiai terhesség?

Figyelt kérdés

Tegnap 11. Dpo reggeli vizeletből pozitív teszt:

[link]

Ma csináltam még egyet olyan 10 óra körül, de előtte kb 3 órája nem pisiltem és az viszont egyértelműen negatív :/

Vajon kémiai lesz csak?


2023. ápr. 6. 11:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
83%
Én a teszten inkább szürke csíkot látok... de fene tudja. A Predy pedig a legérzékenyebb teszt.. ha az negatív lett akkor kötve hiszem, hogy az előző valós pozi. Aztán fene tudja...engem sem hagyna nyugodni. Reggel ismételj, ha az is negatív, akkor az első nen volt pozi. Még kémiai se.
2023. ápr. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
A 11. dpo-s időn belül lett ilyen? (Én nem merném ezt pozitívként elkönyvelni).
2023. ápr. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Igen, egyszerre kijött rajta.
2023. ápr. 6. 12:27
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Milyen fajta teszt az első?


Kémiainak tuti nem kémiai, ennyire gyorsan nem ürülne a hcg...

2023. ápr. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
AllTest a neve. Előtte nap is csináltam egyet kíváncsiságból viszont azon tényleg nem volt semmi :D
2023. ápr. 6. 12:43
 6/20 anonim ***** válasza:
52%
Inkább bíznék a predictorban, mint ebben az ismeretlen tesztben.
2023. ápr. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
60%
Ez sem pozitív teszt.Valószínűleg csak a reagens helye látszik rajta.Ha a predi negatív, akkor nem vagy terhes.Azért a remény hal meg utoljára,holnap,vagy holnapután csinálj mégegy predit,ha az negatív, akkor biztosan nem vagy terhes.
2023. ápr. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
De ha csak a reagens helye lenne akkor nem szürkének kéne lennie. Ez meg élőben is rózsaszín volt. De majd holnap reggel csinálok még egyet hátha :)
2023. ápr. 6. 14:04
 9/20 anonim ***** válasza:
53%
Fals negatív teszt nincs. Fordítva igen.
2023. ápr. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
62%
Főleg,ha óràkkal utána, kukából kiszedve, lámpafènyben stb. nézegetitek.
2023. ápr. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!