Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aktus után 10nappal vagyunk ....

Aktus után 10nappal vagyunk . A wcpapíron nagyin halvány rózsaszín vizes állagú folyást láttam .lehet ez beàgyazódás ? Napok óta szurkál a petefészkem és megakar jönni érzésem van . Menszi lem lehet .mivel kevesebb mint 2hete mult el !

Figyelt kérdés
2023. ápr. 12. 20:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem fogja ezt igy tudni megmondani
2023. ápr. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Csak gondoltam háhta volt már így valaki ,hogy neki is volt rózsaszines a beágyazódás miatt .
2023. ápr. 12. 20:29
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ket hete mult el, akkor ez inkabb az ovulacio jele, azt is kiserheti minimalis verzes.
2023. ápr. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Folyamatosan Ovutesztelek ,még mindíg nagyon halvány . Most is enyhe mensis görcsöm van …kizárható a beágyazódás ?
2023. ápr. 12. 20:44
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen kizárható!
2023. ápr. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Miért ? Csak azért kérdezem mert azt is olvastam ,hogy aktus után 14nappal a teszt kimutatja ….En pedig aktus után 10nappal vagyok,és pont a 10.-edik napon jelentkezik ez a halvány rózsaszín?
2023. ápr. 12. 20:54
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
2 hete múlt el, tehát 14 napja. Az aktus 10 napja történt, akkor kb a vérzés utolsó napján vagy pont utána. A ciklusod 4ik napján. Az ovuláció az esetek túlnyomó részében a ciklus 12-16ik napján történik. Itt tartasz most, valószínűleg az ovuláció okozza a vérzést. A terhességhez ovuláció kell, ezért kizárható 99%os biztonsággal a terhesség. Most kellene próbálkozni, ha babát szeretnétek.
2023. ápr. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Kizarhato a terhesseg. Jobbik esetben most van ovulacio, es az okozza, bar azt irod, a tesztek nem ezt mutatjak.


A masik ket eshetoseg, hogy vagy hormonalis, ebben az esetben ezt attoreses verzesnek hivjak, ami nem jo jel. A masik, hogyha nemreg ismet egyutt voltatok, akkor esetleg az aktus miatt van.


A terhesseget marcsak az ovutesztek alapjan is kizarhatod, mert az lh-szint megemelkedne ismet, ha terhes lennel.


Azt irod, ovutesztelsz folyamatosan. Mutatott akkor ovulaciot a teszt, mikor 10 napja egyutt voltatok?


En kesoi ovura, vagy kimarado ovulaciora tippelek a leirtak alapjan. A beagyazodasi verzes egyebkent az esetek kb. 20%-aban fordul elo, tehat sokkal nagyobb az esely ra, hogy nincs, es jobb jel is, ha nincs amugy, mert okozhatja progeszteronhiany.

2023. ápr. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Szóval ha elmaradt ,vagy kesoi ovulacio ,akkor meg lehet szo beágyazódásról? Mert nekem alapbol rendszertelem a ciklusom szedem is a gyogyszereimet,vitaminokat… Ezert gondolok arra , hogy amikor a mensi elmúlása után rögtön eggyütt voltunk ,lehet sikerült ,és most van a beágyazódás ! Nem tudom érted e mire gondolok 🙂
2023. ápr. 12. 21:39
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ertem, mire gondolsz, de te ugy latom, nem szeretned erteni :D Megertem, en is voltam igy. Menzesz utani 4. napon nem szokott lenni ovulacio. A nem szokott nem azt jelenti, hogy lehetetlen, pl. ha az elozo ciklusban nem repedt meg a tuszo, akkor lehetseges, de erre kicsi az esely. A nagy esely arra van, hogy vagy ovud van eppen most, es a teszt nem mutatta szimplan, mert lemaradtal a tesztelessel az lh-csucsrol (hirtelenis valtozhat, par ora is szamit), vagy attoreses verzesed van, ami hormonalis problemara utalhat. Vagy serult a huvelyfal az elmult 1 napban.


A beagyazodasi verzesre kicsi az esely. A ciklus 4. napjan torteno ovulaciora kicsi az esely. Ez ket kicsi esely. Nem lehetetlen, de kicsi, ergo nem is valoszinu. De ugyis gondolom tesztelsz majd egyet 4 nap mulva, es akkor majd latni fogod, hogy mennyire.

2023. ápr. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!