Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lh tesztelés, nincs peteérés?

Lh tesztelés, nincs peteérés?

Figyelt kérdés

Most először lh tesztelek.

Mind a két gyermekem középidoben fogant anno. De nem akar pozitív lenni az lh teszt. Erősödik, napról napra. Ma vagyok a 15. Ciklus napon, lehet eddig azért nem fogant mert kevés lenne a lutealis fázis? Már pár hónapja próbálkozunk. Lehet kitolni a mensit vagy milyen lehetőségek vannak ilyenkor?


2023. ápr. 15. 06:25
 1/4 A kérdező kommentje:
Mindig 28 naposak a ciklusaim. Sosem jön meg előbb vagy később.
2023. ápr. 15. 06:30
 2/4 anonim ***** válasza:

Ma délután még lehet pozitív. (Délután kell az LH tesztet használni, akkor szokott lenni általában a csúcs, előtte 2 órán keresztül nem inni, nem pisilni)


Esetleg megpróbálhatsz érzékenyebb LH tesztet rendelni (általában az alap az 25-ös, de lehet neked csak a 20-as vagy a 15-ös mutatja).

2023. ápr. 15. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
15os tesztet vettem, még a mai meg a holnapi nap oke úgy tudom 16.napig jó a peteérés ha akkor van. Delutan szoktam mindig ugyanabban az idoben kb.
2023. ápr. 15. 06:33
 4/4 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy pont most lesz egy anovulációs ciklusod. Előfordulhat egyszer-egyszer teljesen egészséges esetben is.

De folytasd mindenképp a tesztelést. Még én miegészíteném hőmérőzéssel. Lehet valamiért nem tudod elkapni az LH csúcsot teszttel, akkor a hőgörbe azért ki fogja rajzolni akkor is hogy mi volt.

(voszont ezt ciklus első napján érdemes kezdeni, szájban mérve kB egyidőben minden reggel még mielőtt az ágyból kikelnél)

2023. ápr. 15. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!