Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kb. hány százalék az esély...

Kb. hány százalék az esély rá,hogy kimutatja?

Figyelt kérdés

Március 17-én volt az utolsó menstruációm első napja,elkezdtünk próbálkozni a párommal. Naptáram szerint április 5-én volt ovulációm, április 4én erős pozitív volt az ovulációs teszt, de még 7-én is pozitív volt,csak halványabban. Sikerült 2 naponta együtt lennünk azon a héten is.


13-a óta pecsételő rózsaszínes-barnás "vérzésem" van (beágyazódási is lehet?!), illetve duzzadt és érzékeny mellek már egy bő hete.


21én kellene megjönnie, mennyi esély van rá,hogy ha holnap reggel tesztelek egy predictor earlyvel már kimutathatja,ha sikerült teherbe esni?


(Igen,tudom,hogy lehet kémiai is, de azt is szeretnénk tudni, ha ne adj Isten úgy alakul. És azt is tudom,hogy kb. 20% esély van minden hónapban,de úgy érzem,hogy akár sikerülhetett is, ne kövezzetek meg ezért:))


2023. ápr. 15. 17:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Van rá esély, de ha negatív akkor sincs veszve semmi, mert foganhatott később is.
2023. ápr. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

Nem, a 2 napja tartó vérzés biztosan nem beágyazódás. Inkább hormonális gubancra tippelnék.

Persze, tesztelhetsz ma is, holnap is, más kérdés, hogy semmi értelme.

2023. ápr. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha 21-én kéne megjönnie, akkor még ne tesztelj. Max 19.20.körül.:)
2023. ápr. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is 19dikéig várnék a helyedben, akkor már nagyjából biztosat fog mutatni a teszt :) szorítok 🤞
2023. ápr. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%

Ha 5.én volt ovud most 9dpon vagy nekem a predi mindig mutatta 9 dpon, reggel csinálhatsz egyett, de vagy mutatja vagy nem, nekem ha 10dpon nincs ott a 2.csík nem is lesz.

És csak megjegyzem az lh tesztnél nincs halvány +, akkor + csak amikor a legerősebb a teszt csík erősebb mint a kontroll

2023. ápr. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)


Hormonzavar nem hiszem,hogy lenne. Egyáltalán nem erős vérzés,még csak szinte nem is pecsétel,csak a wc papíron látszik egy nagyon halvány rózsaszín. 8 nappal a menstruáció előtt nem igazán tapasztaltam még ilyet,mindig pontosan szokott általában megjönni is.


Ovu tesztet most használtam először, nem is értettem miért pozitív 3 napon át,de így már értem,köszönöm.:)


Most elutaztunk évfordulót ünnepelni egy nagyon hangulatos kis helyre és olyan jó lenne itt pozitívat tesztelni, csak azért dobtam be a táskába egy predit. De ki kell akkor bírjam még pár napig, ami nagyoon nehéz lesz.

2023. ápr. 15. 20:47
 7/9 anonim ***** válasza:
47%
Ha az beágyazódási vérzés volt + lesz a teszted
2023. ápr. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
47%

Nekem 4-5-én volt enyhe barnázasom, tisztasági betéten egy teljes csík. 12-13-ra számoltam a mensit, de nem jött meg. Nagy eséllyel nekem is beágyazódás volt.

Azért szerintem várd ki a 20-at, nehogy hamis csalódas érjen.

Drukkolok!

2023. ápr. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Update: végül 16-án reggel megjött, és rájöttem,hogy igazából egyik ovu teszt sem számított pozitívnak.. mindig tanul az ember :D


Új hónap,új remények.:)

2023. máj. 16. 12:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!