Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy cikluson belül lehet 2...

Egy cikluson belül lehet 2 ovulláció? 18. És 25. Napon? Többi lent!

Figyelt kérdés
Mindig pontos a ciklusom 28-31 napos. Nem szedek fogamzásgatlót. Általában érezni szoktam a peteérést,mostanában nézem ovi teszttel is,mert babát szeretnénk! 16.napon épphogy pozi lett,rá két napra éreztem a nedvességet,libidót jobban,reggel arra keltem,hogy tiszta "tojásfehérjéhez" hasonló nedvesség van. Most hétvégére nem várom,de ilyenkor már fájni szokott a hasam,egy héttel előtte tiszta ideg vagyok,hőhullám,minden. Most semmi ilyen,sőt majd ki csattanok a jókedvtől. Hülyeségből ma csináltam ovu tesztet és pozitív lett. Létezik mensi előtt egy héttel? Egy ciklusban 2? Lehet akár korai terhesség tünet?
2023. ápr. 17. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

Az ovulációs teszt nem csak a peteérésnél, de terhességnél is pozitív.

2 peteérés is lehet egy ciklusban.

Valószínűbb, hogy terhes lehetsz, de ezt még most nem tudod biztosan megállapítani.

2023. ápr. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet olyan, hogy több petesejt érik meg egy ciklusban (így készülnek természetes módon a kétpetéjű ikrek), de azok egyszerre repednek, nem egy hetes különbséggel...
2023. ápr. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én inkább arra tippelnék, hogy az előző éppen pozitív ovu tesztnél nem repedt mégsem, csak most.


Olyan nincs hogy egy ciklusban egy hét különbséggel 2 ovuláció legyen, hormonálisan lehetetlen.

2023. ápr. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Baba nem hiszem,mert kezd a hasam fájni, kezd kis hőhullám,de enyhén
2023. ápr. 18. 10:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!