Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halvany predictor early....

Halvany predictor early. Megnéznétek,bizakodhatok? Tapasztalatokat várok :)

Figyelt kérdés

Mensit nemtudom most pontosan mikor lenne egy egészségügyi műtétem volt 2 hónapja. Műtét után 5 hétre volt mensim.

Babával próbálkozunk.Felső tegnapi alsó mai de nem első pisi. Bizakodhatok?? Izgatott vagyok nagyon


[link]



2023. ápr. 20. 17:36
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
Még nincs előjele a mensinek. Minden alkalommal maszatolas szokott lenni előtte már 4 nappal.28. Napon járok a ciklusban, ha 31.napig nem változik valami tesztelek újra. Hányingerem van meg szedölgök kicsit meg alhasi feszitőerzés van.Majd kiderul :)
2023. ápr. 23. 11:25
 22/34 anonim ***** válasza:
a tünetek lehetnek már magadnak produkáltak is. de biztosan hogy elindult, ezek pozitív tesztek voltak. de én inkább valószínűnek tartom azt az esetet mint nagyon sok nőnél előfordul hogy nem is tudja hogy elindult mert nem tesztelt, de abba is maradt és megjött neki. szerintem nálad ez lesz.
2023. ápr. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
Azóta sincs menstruáció. Néhol érzem a hasam máskor nem. Erős hányingerem van meg olyan éhség hogy elajulok majdnem. 32.napon vagyok. Cicim nem fáj.. viszket néha inkább. Fogalmam sincs mi lehet már de hát csak várni lehet mást nem
2023. ápr. 27. 06:37
 24/34 anonim ***** válasza:
Csinálj még egy tesztet
2023. ápr. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
Őszintén.. nem akarok venni most egyet se már sokat csináltam eddig. Azóta mondjuk nem. Inkább várok még hétvégéig. Ha addig se lesz inkább orvoshoz megyek
2023. ápr. 27. 10:11
 26/34 anonim ***** válasza:
Mi mikor babát terveztünk volt egy hónap h 2 hétig késett. De a tesztjeim negatívak voltak, elmentem orvoshoz h nézze meg akkor mi a bajom. Kisebb gyulladást talált,felfázás szerűt ami miatt nem jött meg. Elkezdtem a gyógyszereket szedni és rá pár napra meg is jött. Amikor valóban terhes lettem nekem ez a fajta teszt nem várt előtt 3-om nappal határozottan és egyértelműen kimutatta
2023. ápr. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszaitok aranyosak vagytok. Hétfőre kérek időpontot
2023. ápr. 27. 11:48
 28/34 anonim ***** válasza:
Munkaszüneti nap
2023. ápr. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Semmit nem fog làtni, tök felelsegesen mész. Csinálj màr egy istenverte tesztet.
2023. ápr. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
Igen ..elfelejtettem elsejét. Hétvégén fogok akkor .most nincs itthon es messze van város
2023. ápr. 27. 16:43
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!