Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség vagy betegség ?

Terhesség vagy betegség ?

Figyelt kérdés

Április 15.-én kellett volna meg jönni a havimnak. Mielőtt megjön megszokott tünetek vannak, amik most is voltak ám menstruáció előtt közvetlen egy nappal tojásfehérje folyásom volt. Ugye nem is jött meg, viszont még mindig fáj a mellbimbóm , hányingerem van, fájdogál a hasam és semmi. Se menstruáció se pozitív teszt. Csináltam 2 db terhességi tesztet 16-án és 18-án mindkettő negatív

Valaki volt még így ? Baba nem lenne probléma ám megszakításos védekezési formát alkalmazunk, ami tudjuk nem védekezés. Pont ezért nem lenne gond a baba.

Vagy betegség lehet ez? Valami bajom lehet?

27/N



2023. ápr. 23. 12:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a tüneteket terhesség okozná, akkor a teszted pozitív lenne.
2023. ápr. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez nem terhesség lesz,ha még mindig negatív a teszt.
2023. ápr. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Mostanában nem csináltam új tesztet.

Viszont akkor mi lehet? Ciszta hormonális ok? Kezdek parázni.

Ha esetleg volt valaki hasonló helyzetben, tudna segíteni milyen okok lehetnek megköszönném.

Orvoshoz május végére van időpontom

2023. ápr. 23. 13:14
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy simán kimarad egy menzesz.Van ilyen.Többet csak orvos mondhat.Csinálj még egy tesztet,bármilyen jó,a legolcsóbb is,mert ennyi késésnél,és ha tüneteket a terhesség okozná, akkor azt már mutatná a teszt.
2023. ápr. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az oka az, hogy nő vagy nem robot.
2023. ápr. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ugyan ezekkel a tünetekkel és negatív teszttel voltam szerdán nőgyógyásznál ... Ciszta okozta 🥺
2023. ápr. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]


6-os voltam

2023. ápr. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek
2023. ápr. 23. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!